Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha a combomon és...

Szerintetek ha a combomon és a mellemen is kirepedezett a bőr, akkor a hasamon is kifog?

Figyelt kérdés
18hetes vagyok és már az elején kirepedezett a combom és a mellem is. Akinek van ilyen tapasztalata, attól kérdezem, hogy akkor kötelezően a hasamon is ki fog repedezni a bőr, vagy nem olyan biztos.
2011. júl. 27. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
kenegesd olyan krémmel, ami javarészt hidratáló, és vigyázz a hirtelen hízással. Csak módjával a finom falatokat.
2011. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvényszerű. Nekem a hasamon semmi nem volt, a mellemen se, de a combom borzasztóan kirepedezett. Ráadásul az is szülés után... Nagyon dühös voltam akkor. :(
2011. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A combom és a mellem is kenegettem, de mégis kirepedtek. Kül. a terhesség előtti súlyomhoz képest meddig 300g-ot "híztam".

Kösz a válaszokat!

2011. júl. 27. 15:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kirepedezett a combom és a mellem, és örültem, hogy a hasam nem. Aztán szültem, és rá 3 napra a hasamon is megjelentek a csíkok. :( Pedig végig kenegettem, és nem is híztam sokat.
2011. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Akkor én sem leszek annyira elbizakodva, hogy legalább a hasam nem lesz olyan. Ha már ez az ára, hogy gyermeket hozzunk a világra, hát legyen, csak a kicsim egészséges legyen..
2011. júl. 27. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!