Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaza van a páromnak?

Igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés
Mondtam páromnak hogy mostanában gondolkozok egy járó boton. Csak akkor használnám mikor nagyon gyenge vagyok vagy ha nagyon be van görcsölve a lábam. Ma is le kellett mennem a nyaraló házhoz felhozni valamit de nagyon be volt görcsölve a lábam. Ilyenkor nagyon fájdalmas a járás. De csak azt mondta hogy ne butáskodjak nekem az nem kell.
2011. júl. 28. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy segítene, akkor használd! Nem a párod lába görcsöl, hanem a Tied.
2011. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi magneziumot szedsz?

Ha emeled az adagot, az nem segit?


Mert lehet, hogy bot helyett inkabb annak az okat kellene megtalalni, hogy miert faj ennyire a labad. Ez nem normalis. Ha a magnezium nem segit, akkor meg kellene orvosnak neznie, hogy mi lehet a gond es azt megoldani, kezelni.

Addig hasznalhatod a botot, nem azt mondom, hogy ez tulzas, hanem azt, hogy ez nem normalis...

2011. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Szerintem is fordulj orvoshoz. Nem igazán normális dolog, hogy nem tudsz lábra állni. Amíg nem segít a doki, addig meg használd a botot, ha neked jó! Nem a férjednek kell kínlódnia, hanem neked.
2011. júl. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magnézium ha nem használ,akkor próbálkozhatsz a kalciummal. De sokszor azért görcsöl be az ember egy-egy része (legyen az a méhe,vagy a lába) mert kevés folyadékot visz a szervezetébe!

Ha egyik sem használ,akkor doki!!!

2011. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért azt meg kéne tudni, mitől fáj az a láb (legalább). Ha neked meg könnyebb bottal menni, akkor vegyél botot! Nem értem, miért kell ilyen piszlicsáré kérdéseket felvetni egyáltalán egy fórumon. Én ne szavaztassam meg, hogy most fázik-e a lábom, vagy nem?


Őrület ami itt van!

2012. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek válaszolsz egyáltalán 2 évvel ezelőtti kérdésre?

lábam és nem lábom

2012. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!