Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik h junis 14-e ota nem...

Letezik h junis 14-e ota nem jott meg es 3 pozitiv teszt utan es egy verveteli hcg utan ami ki mutatta, meg nem lat terhesseget az ultrahang?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Június 14-e óta? Nem lehet ez méhen kívüli? V nagyon hátrahajló a méhed? Volt terhességed megelőzően? Sokszor bent maradnak bizonyos dolgok egy terhesség után, ami HCG-t termel. Ez hosszútávon is fent tud maradni, sokszor feltűnőbb tünet nélkül, mire kiderül.
2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert a homrontermelést méri a teszt, az ultrahanghoz meg bizonyos méret szükséges.
2011. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg soha nem volt terhessegem ez az elso.
2011. júl. 30. 18:05
 4/19 anonim ***** válasza:

Létezik.

Vagy méhenkivüli, vagy ahogy írják, volt de felszívódott és csak a "nyoma" maradt.

Egyik sem jó, de elvileg egy ekkora terhességnél már petezsákot kellene látni, ha mást nem is.


Viszont.

Mindig létezik az ellentétje is, később volt a beágyazódás , nem jó a készülék(régi) stb.

Gondolom vissza kell majd menned. Ha akkora sincs semmi nyoma, akkor sajnos....

Nehéz, mert őszinte választ vársz .

2011. júl. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A fogantatas julis 1-jen volt azaz most 30 napos ami 4 hetes baba lehet. Ezert nem latjak meg? 31 napos ciklusaim vannak es ugye ahogy irtam junius 14 volt az utso menszim. Tehat 6 hetes lehetek de a pici meg csak 4.
2011. júl. 30. 18:12
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem a reményeket akarom táplálni,- de 4 hetesnél még belefér, hogy nem látják!...
2011. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Milyen Uh-val nézett? Hüvelyivel?Mert azzal látni kellene!


Ha a hasival, akkor is nagyobb eséllyel látni kellett volna valamit, de azért ott még van remény!


Mikor kell visszamenned?

2011. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
igen hüvelyit csinált. most jöttem nemrég az ügyeletről mert barna folyásom volt, és nem látott semmit azt mondta!
2011. júl. 30. 19:24
 9/19 A kérdező kommentje:
a barna folyás naon minimális pár csepp
2011. júl. 30. 19:24
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha hat hetes terhes vagy,akkor szerintem legalább petezsákot kellene látni. Ha később fogant,mondjuk 4-5 hetes vagy,valamit akkor is kellett volna látnia (petezsákot) szerintem.A barnázás nem túl jó jel,de nem feltétlenül jelent bajt.Mikorra hívott vissza?Addigra tuti látnia kell valamit.
2011. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!