Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet festetni szemöldököt,...

Lehet festetni szemöldököt, szempillát?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. Szedni, festeni kellene a szemöldököm és festeni a szempillám. Szőke, így láthatatlan, nagyon zavar. A baba mellett úgy sem tudok menni egy ideig sehová.
2011. aug. 1. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Én hajat is festettem, gyantáztattam is végig a terhesség alatt!
2011. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem mertem, de nem is akartam festetni a hajam, örültem, hogy ki kopott a festék. A gyantázást is magamnak oldottam meg. De már nagyon csúnya, illetve nem is látszik.

Egy belvárosi kozmetikába szeretnék bemenni. Nem nagyon voltam még ott, csak kísérőként, de az én kozmetikusom babázik.

2011. aug. 1. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én terhességeim és szoptatások alatt is festettemn a hajam.

Amúgy nem értem miért nem tudnál egy bab mellett elmenni havonta-másfél havonta fodrászhoz, kozmetikushoz.

Nem kell 0-24 óráig otthon ülni, gondolom van gyerekenak apja is

2011. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én itthon festem a szemöldököm és a szempillám is, mert nekem is szőke, és nem is látszik! Én 2 hetente festem,most leszek csak 10 hetes, de már kb.4-szer befestettem. De odafigyelek, hogy mennyi ideig van rajta a festék, meg addig a pár percig általában a kertbe is kiülök, legalább friss levegőn vagyok addig is!

Hajat még én sem festettem, bár szerintem a második trimeszterben az ammóniamentes festéket ki fogom próbálni, ugyanis a hajamnak is alig van színe.

2011. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én festem a hajamat is, dokim "engedélyezte", a lényeg, hogy jól szellőző helyen végezzem a festést, és ha jó idő van, akkor lehetőleg az udvaron várok, amíg le nem moshatom a festéket.
2011. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!