Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja elkezdett keményedni...

Pár napja elkezdett keményedni a pocim. 23 hetes vagyok. Szedhetek napi 1x magneB6-ot ugy hogy nem kérdezem meg a dokit?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
B6-ot lehet szedni kismamiknak. De azért egy telefon a dokidnak és megmondja ő is.
2008. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a védőnővel beszéltem meg telefonon. 3X1-et javasolt.
2008. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerintem nyugodtan,aztán mikor legközelebb mész hozzá,megemlíted.
2008. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
24 hetes kismama vagyok. Az én hasam is szokott keményedni,de föleg akkor ha kinyujtott lábbal fekszem. A védönöm és a nögyogyászom azt javasolta szedjek napi 2x magne b6 ot. Néha még most is keményedik,de ez nem baj az orvosom szerint. Nö a pici és a pocak is ezmiatt van a méh összehuzodás. Boldog babavárást
2008. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy kezdtem el szedni, hogy a védőnő mondta. Én már pár hete ezzel küszködöm, de nem sokat ér a magne B6. Több pihenés amikor keményedik. Nekem akkor fáj, ha elsétálok valahová, vagy itthon a lakásban talpon vagyok. Akkor szokott megszünni v. enyhülni a lefekszem. Elég kellemetlen, de el kell viselni. Mint ahogy egy kismama írta korábban, mintha kővel lenne tele és az húzná lefelé, valami ilyesmi érzés.

Remélem neked használ majd!

20 hetes kismami

2008. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!