Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Márc 13-án láttam utoljára a...

Márc 13-án láttam utoljára a picikém és majd csak jövőhét pénteken megyek dokihoz (remélem lesz uh ) . Hogy lehet kibirni? Nagyon hosszu idő szerintem.

Figyelt kérdés

16+5 pocis vagyok. Azzal nyugtatom magam hogy ha baj lenne annak biztosan lenne valami - bármilyen jele.

Mi a véleményetek ?

A párom minden este "behallgat" , és közli hogy felvan vagy sem :-)

Boldog babavárást mindenkinek !


2009. ápr. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is márc. 13-án voltam uh-n, és 17 hetes vagyok. Ugyanolyan türelmetlen vagyok én is, mint Te! :) Folyton az jár a fejemben, hogy vajon minden rendben van-e vele. Így, hogy még nem érezzük a mozgását (legalábbis én még nem), csak azzal nyugtatom magam, hogy szépen nő a hasam, továbbra is figyelek arra, hogy egészséges maradjak, illetve a jól ismert tünetek (hányinger, fáradékonyság, bizonyos szagoktól való undor) akármilyen kellemetlenek is, nekem azt a bíztató jelet adják, hogy a picivel továbbra is minden rendben :)

Tényleg nagyon hosszú idő ez az 1 hónap, de nyugi, légy türelemmel, biztosan minden rendben van! Élvezd ezt a szép állapotot, hiszen olyan hamar elrepül az idő!

További jó babavárást! :)

2009. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Tök ari vagy köszönöm :-)

Még én sem érzem a picurkát , néha irigykedem is a páromra mikor esténkét ő hallgatja több percig.

Nekem nincs tünetem se mármint hányinger meg ilyesmi.

A pocim nekem is szépen nő , majd most indul be csak igazán :-)))

2009. ápr. 8. 10:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 9. hetesen voltam először UH-on és most a 12.re kell várnom, nagyon hezen bírom, főleg, hogy azért elég sok minden itt fog kiderülni, ez lesz végülis az első szűrés, hogy jól fejlődik e az én csöppségem, nagyon izgulok hogy minden rendben legyen....
2009. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Igen hosszú idő amit UH nélkül eltölt az ember, de sajnos muszáj valahogy kibírni.Terhességem elején volt, hogy 7 hétig nem nézett rám az orvosom, pedig veszélyeztetett terhes vagyok.Volt tavaly 1 missed ab-m és ez a terhesség sem indult zökkenőmentesen.Hiába kértem tőle a havi kontrollon,hogy nézzen meg nem tette.Azt mondta szerinte jól beállt a terhességem?Ezt vajon miből látta, a szememből?Felháborítónk tartottam és elmentem 1 másik orvoshoz aki megvizsgált.Nagyon hosszú idő volt amit ki kellett bírnom,de tudtam ha idegeskedem azzal csak ártok a picinek.De remélem most már havonta számíthatok UH-ra.Sokat olvasgatok a terhességről,és próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz és bízom benne,hogy nem lesz semmi baj.Veled is minden rendben lesz.Sétálgass,nézegess baba holmikat és majd csak eltelik az idő valahogy.Minden jót kívánok nektek!:-)

21+6 hetes

2009. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én is így vagyok ezzel. A 12. hetin voltam 2 hete, és a következő még mindíg 4 hét! Azaz 6 hét összesen! Nagyon hosszú idő. De én is úgy vagyok vele, hogy ha fáj a cicim, és megvan még egyéb tünetem, nincs gond. És nem is lehet gond! (volt már vetélésem 1 éve 5hetesen)

Csak arra gondoljunk hogy egészséges gyönyörű kisbabánk fog születni! Én mindíg ezt mondogatom magamnak és a pocaklakónak is :)


Nehéz a várakozás, jó lenne belátni hogy vajon mi van bent, mit csinál...


Boldog, nyugodt babavárást!

14hetes

2009. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!