Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok. A bal oldalon...

14 hetes vagyok. A bal oldalon az alhasamban furát érzek, ilyet még nem nagyon éreztem. Babám lenne az?

Figyelt kérdés
azt érzem mintha valami nyomódna odabent, egy picit bizsereg odabent valami, és mintha egy gombóc lenne azon az oldalon. Lehet hogy a babám az? Nyom, piszkálha valamit? Vagy csak mozog?
2009. ápr. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szió! Nekem is nyomkodta ki magát (azt sosem tudtam, hogy mit) ennyi idősen. Lassan fogod érezni a mocorgását.

:)

2009. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) nagyon várom hogy már konkrétan érezzem:)

Sok boldogságot Neked is:)

2009. ápr. 8. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is érzetem hasonlókat. És képzeld tegnap előtt két nagy rúgást is kaptam a köldökömbe. Mindenki azt mondta hogy az még nem lehet, de az ember csak tudja mi az a rúgás. És ez nem buborékolás meg pillangó volt! Peding nem vagyok vékony sem és ez az első babám. Szóval lehet! Úgy is tudod ha ő az, mert még ismeretlen az érzés.

Egy 15 hetes pocaktulajdonos

2009. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!