Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismami vagyok....

22 hetes kismami vagyok. Tegnap este ilyen világos barna folt volt alul a eü betétemen. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
tegnap este ilyen világos barna folt volt alul a eü betétemen, és nem tudom eldönteni hogy az most a fenekemtől jött e /mert előtte nemsokkal wcn voltam és vérzett is picit mert sajna székrekedésem van a vastablettától/ vagy a hüvelyemből jött ezt elég későn vettem észre a baba végig mozgott!Ilyenkor mi a teendő?azóta semmi ilyen jelet nem tapasztaltam hála az égnek!!
2009. ápr. 9. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a hüvelyedben van-e vér. Rögtön kellett volna, de ha onnan jött, akkor talán még most is látható. (Ha nem szeretkeztetek azóta)
2009. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok, és hetente 1x-2x van világosbarna foltom.... Egy időben nagyon beparáztam, de lassan már természetesenek veszem, ugyanis nem fáj semmim, nem görcsölök, stb... + a doki elküldött uh-ra, h megnyugodjak (a méhlepényt nézték) és szerencsére ott is minden rendben volt.
2009. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!