Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babával mikor kezdett...

2. babával mikor kezdett látszani a pocakotok? Akik nem tudták, hogy babát vártok, mikortól kezdték sejteni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kb. 12 13. héten látszott nekem de nem annyira.kb 16 hetesen már kérdezgették h. baba lesz?:)
2011. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyjáből a félidőben, mint az elsőnél

Arra emlékszem, hogy a 19. hétben még egy sima nadrág volt rajta, vagyis belefértem a normál cuccomba

2011. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert mindenki azt mondja, hogy a 2.babánál már sokkal előbb látszik.

Az elsőnél nekem is később lehetett csak észrevenni. Akkor lehet, hogy kb.ugyanakkor fog látszani, mint az elsőnél?

Köszönöm!

2011. aug. 4. 23:28
 4/15 anonim ***** válasza:

2.

mondjuk nekem 9 év volt a 2 terhesség között

2011. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

15 hónapja szültem, most vagyok 17 hetes a másodikkal, szűk ruhában olyan vagyok mint aki hízott, még nem egyértlműen terhespocim van, de már alakul.

Alkat kérdése, nekem még senki nem kérdezett rá, kíváncsi vagyok, hogy mikor tűnik fel a környezetemnek majd.

2011. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9hetesen már látszódott,12hetesen konkrétan rákérdeztek,hogy hányadik hétben vagyok,mert egyértelmű,hogy babát várok!
2011. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 év telt el a két terhességem között. 8. héten nagy családi ramazuri, és a távoli rokon rákérdezett. Pedig próbáltuk még titkolni. 12 hetesen aki nem akarta az is észre vehette, most 19 hetes vagyok, de brutál nagy hasam van az előző terhességhez képest.
2011. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8 hetesen már nem fértem bele a rendes nadrágjaimba (vagyis belefértem, de baromi kényelmetlen volt és amúgy is hányingerem volt) - 12 hetes vagyok és akkora a hasam, mint az elsővel félidőben, amúgy hízni nem híztam még
2011. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bár én első babás vagyok, 29. hetes és még mindig a gimis nadrágjaimat hordom, mint eddig, ugyanazokat a pólókat, hason alszok, meg minden. Ha egyszer második babára kerül a sor, remélem vele is ilyen "egyszerű" lesz a terhesség. Kop-kop-kop.

22/L

2011. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pocak a 18. héten kezdett el növögetni. Most 13 hetes elmúltam, és szabályosan babás hasam van, szépen kezd kerekedni. Kb. akkora, mint az első terhességnél a 18. héten.
2011. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!