Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudom, hogy azért...

Honnan tudom, hogy azért sír-e a kicsit, mert enni kér, és nem valami más gondja akadt? (pl. fáj a pocija, vagy tudom is én. ) Tényleg miket nem lehet enni, hogy elkerüljük a pici poci fájásokat majd?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy tudom,hogy nekem már beállt a 3 órás evésre,és ha a mutató ujjam begörbítem,és a szájához tartom,és ha éhes,akkor rákap!!!

2009. ápr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugalom, ki fogod tapasztalni. :)
2009. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az elején mindig először a cicit adtam, ha éhes/szomjas volt, evett. Megnéztem a pelusát, babusgattam és lassan rájöttem, hogy mi miért van. Persze az elején én is estem kétségbe, hogy miért nem nyugszik meg nálam, csak anyukámnál, vagy az apukájánál. Ők érzik, ha a szülők nyugtalanok, így gondolom, azt is érezte, hogy én kezdek kétségbe esni, ezért ő is. :) A kaját megint neked kell kitapasztalni, mert ez egyénenként változó. Ha hajlamos a baba hasfájásra, fog neki fájni, sajna igazán elkerülni nem lehet. Nekem szerencsém van ilyen szempontból, mert a kisfiam nem hasfájós, én bármit ehetek. Figyeld a tested jelzéseit, mit kívánsz meg. Én mióta szoptatok, borzalmasan sokat iszok, kívánom a levest (régen hetekig megvoltam leves nélkül), és ölni tudnék a sütikért (szénhidrát energiát ad). Tehát nyugalom, bele fogsz jönni!


Boldog babavárást!

2009. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pocifájást baba válogatja, hogy hogy lehet elkerülni, ha mindent kihagynál, amitől van baba akinek fájna a hasa semmit sem ehetnél, így hát nem marad más mint kitapasztalni.

Az én lányom, ha kaka jön, vagy fáj a poci, akkor nagyon rugkapál a lábaival. Kellett pár hét mire kialakult a közös nyelv. Az elején meg azt hallottam, hogy ők sem igazán tudják megkülönböztetni az éhséget a gyomor csikarástól, nekik is meg kell tanulni. Mindkettő hasi kellemetlenség, ami a pocidban nem volt.

Összegezve: az elején nem tudjuk:) próbálkozunk ezzel azzal, valami csak segít, ha más nem elalszik.


Kell pár hét, de kitanuljátok egymást (meg ő magát:)).

2009. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
rájössz, hidd el, meg tudod majd különböztetni a sírását is. Hülye a hasonlat, mert gyermekem még nincs, de volt egy kutyánk, aki sajna decemberben elpusztult, de állandóan együtt voltunk, és már abból, ahogy ugatott, tudtam, hogy mikor éhes, mikor szomjas, és mikor jön valaki. Ha folyton vele vagy, meglátod, meg tudod majd különböztetni a sírását
2009. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!