Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetbe lepek hamarosan es...

22 hetbe lepek hamarosan es iszonyatosan elkezdtek fajni a csontjaim a medence kornyeken. Ez normalis?

Figyelt kérdés

A derekam majd leszakad es egyre nehezebb a setalas is..arrol nem beszelve, hogy ha lepihenek akkor alig tudok felulni.Meg hatra van a java...mi lessz ebbol? Vegig igy fog fajni?

Amugy nem vagyok egy nyavajgos tipus de mostanaban ugy viselkedek mint egy venasszony...csak nyogok..ha setalok, ha lepcson megyek fel vagy le.


2008. márc. 4. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Alakul már nálad is.Sokan panaszkodnak medencetáji fájdalmakra.Szerncsére én ezeket nem is ismerem,de a felüléssel nekem is akkor kezdődtek a problémák.Sokkal kevésbé terheled a kis pocakot,ka először oldalra fordulsz és úgy nyomod fel magad kézzel.a derekadat meg ha megmasszíroztatod a kedveseddel a keresztcsontnál,újjá fogsz születni.Illetve ha belefekszel egy kád meleg vízbe(NEM FORRÓ),meglátod,megváltás lesz.HA tehetném egész nap vízben lennék,annyira jó,és remek fájdalomcsillapító.

Mi jön még?Nekem a kedvencem az hogy egyre kevesebb helye van a belső szerveknek,és így 1-2 emelet megmászása után alig kapok levegőt.Meg amikor nekilát gyomrottaposni a kicsi.De ezt is mosolyova el lehet viselni,meg rászolni,hogy férjen el:)

2008. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi...sejtettem, hogy ez lessz a valasz de remeltem, hogy megicsak jobbra alakul....:-)))

Na de ahogyan a parom mondja minden nyavajgasomra.."ez ilyen":-DD

2008. márc. 4. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 17. héttől kezdődött, hogy a keresztcsontomnál majd leszakadt, ha pl. egy órát már mocorogtam,a lábaimról nem is beszélve.Tudom ez sovány vígasz neked, de kitartás,én is még csak 20 hetes vagyok, a fele hátravan ,és a neheze is, de a sok pihenéssel tudunk segíteni,ill. a kis sétákkal ,lehet utána fárasztó, de hidd el az kell, nem szabad elhagynunk magunkat.Engem is amugy azért idegesít,mert más a terhességét végig dolgozza,és nincs semmi baja, de nem vagyunk egyformák.Én is úgy kelek fel,hogy közben nyőgök,mint egy 80 éves.Ez van, alakulunk át.Kitartást, és boldog babavárást kívánok:-))
2008. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast....viszont kivanom a boldog babavarast:-))
2008. márc. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!