Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyanok akai...

Vannak itt olyanok akai mostanában jelentkeztek be lombikra valamelyik kaáliba? Mennyit kell várni bejelentkezéstől a stimulálás kezdetéig?

Figyelt kérdés

Most aug.31-re kaptunk időpontot pestre,petevezetékek elzáródása miatt mindenképp lombik lesz és a munkahelyem szempontjából lenne fontos,hogy mennyi a várakozási idő!A vizsgálatokat(3-21.napi horm.vérvétel,rákszűrés,hpv,hív,clamídia+andrológia)mindenképpen ott kell meg csináltatnunk mert a nődokim szabin van most a hónapban így nála nem tudom sajnos!

Kérem aki tud válaszoljon mert nagyon tanácstalan vagyok!


2011. aug. 8. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Most néztem rossz helyre tettem a kérdést!Bocsi!!!
2011. aug. 8. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én már nem most hanem január végén hívtam a Kaálit és március végre adtak időpontot, Debrecenbe.

A hpv-t , rákszűrést, chlamydia, hív, hepatitis vizsgálatot mindenképpen csináltasd meg előtte, mert akkor azzal már nem fog telni az idő.

Hív, hepatitis az Ántsz-nél csinálják háziorvosi beutalóval nem kell fizetni, a chlamydia vizsgálatot én az sztk szakrendelőbe csináltattam.

Andrológiát azt mindenképpen a Kaáliban csinálják meg.

3. napi és 21. napi vérvételt is sztk-ban csináltattam, a Kaális asszisztens javaslatára, mert náluk tizenezerbe kerül.

Nekem is petevezető elzáródásom volt és legnagyobb örömömre az első beültetés sikeres volt.


Sok sikert neked is.

2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál,nem láttam sok reményt így a terhesség témakörnél de már nem tudtam át rakni a kérdésemet!

Szívből gratulálok a sikerhez!!!Azt hiszem megfogadom a tanácsod és amiket tudok meg csináltatok most háziorvossal és dokim híjján sztk-ban(bár nem tudom a rákszűrés eredményt oda adják-e mert ugye azt vinni kell)így legalább ez a hónap sem telik tétlenül ha már a hormonvérvételről le maradtam!

Jó egészséget nektek!!!

2011. aug. 8. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most utoljára (3. lombik) novemberben jelentkeztem be és februárra kaptam időpontot.

A vizsgálatokat én is azt javaslom, hogy a helyi sztk-ban oldd meg, mert a Kaáliban iszonyatos összegeket kell érte fizetni. A spermavizsgálatot és egy hüvelyi UH-ot úgyis náluk kell csináltatni, az pedig már kapásból 20 ezer Ft.

Ami megvan eredményed, azt jó ha már a konzultációra tudod vinni, úgyhogy amit tudsz, azt szerezd be!

Sok sikert! 26 hetes ikres kismama :)

2011. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!