Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. héten akarok szólni a...

A 12. héten akarok szólni a főnökömnek, hogy babát várok és egyből kérném a könnyített munkavégzés lehetőségét is. Hogy kell ezt megtennem? Írásban, vagy elég ha szólok?

Figyelt kérdés
És ha más munkakört kapok, a céges autómat elveszik majd?
2011. aug. 9. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az új munkakörödhöz nem kell a kocsi, akkor gondolom elveszik!
2011. aug. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég ha szolsz de szerintem kell orvosi papír róla. szerintem más írásos dolog nem kell. szerintem kérj a dokidtól papírt róla.

én kértem, azt kellett a személyügyön leadnom.

van ahol azt hiszem a háziorvos adja.

2011. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a terhes kiskönyvet kellett bemutatnom
2011. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anikó1985 ***** válasza:
Én csak felhívtam a főnökömet, aki nagyon megértő és boldog volt, hogy terhes vagyok. Mondanom sem kell, hogy nagy kő esett le a szívemről mert nagyon féltem a dologtól, de mindenki nagyon rendes velem. (Egyébként női főnököm van, szerintem igy könnyebb:)
2011. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En valami irasos emleket irnek,az a tuti es az igazolas.Mast le is tagadhat.A kocsidat elveheti, ha masik munkakort ad.
2011. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!