Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van olyan érzésem 21...

Mitől van olyan érzésem 21 hetes terhesen mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
olyan fura érzés van a hasam aljában mint mikor meg akar jönni de nem görcsöl nem mondhatnám hogy fáj csak érzem hogy mindjárt meg jön de közbe meg nincs semmi a bugyimban!ez nagy baj?most koraszülés lesz vagy mi?félek nagyon!
2011. aug. 9. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egyik szülésem elött sem görcsöltem olyan volt mintha meg akarna jönnö,úgy egy napig aztán jötteg a hírtelen görcsök.

Menj orvoshoz ,ha baj van ez nem koraszülés!!!Elvesztheted a babád!!

2011. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, de nálam nem történt semmi baj. MagneB6-ot szedtem, elmúlt.
2011. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
remélem nekem sem lesz semmi baj most ment el a férjem a gyógyszertárba magne b6 ért egy nap 3-at kell b vennem remélem nem lesz semmi nekem sem
2011. aug. 9. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
3mat nekem azt mondta a doki hogy 5 szedjek mimimum mert különben szentelt vizet is iszogathatnék.
2011. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
húúú nem semmi és hüvelyi vizsgálatod minden rendbe volt nekem cx2000 volt azt mondta doki nem nagy baj nem vagyok nyitott de a cx 3000 a legjobb és hány hétre szültél?mennyi idő után múlt el ez az érzés?
2011. aug. 9. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj, szedjel magneziumot, magnerotbol vehetsz be 3 szor 2 ot naponta(en beszeltem egy gyogyszeresszel es azt mondta, hogy a magne B6 is jo, de a magnerotban koncentraltabb a magnezium, ezert jobban ajanljak kismamaknak). Nekem ugyanez volt a 17. hettol kb, es meg sok ismerosomnek... ez azt jelenti no a mehed, nyulnak a szalagok. Semmi baj nem lesz! Csak nyugodj meg, szedjed a magneziumot es igyal citromfu vagy levendulateat. Nekem segitett. :) 31 hetes km
2011. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm meg fogadom a tanácsodat
2011. aug. 10. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magnézium mellett is érzek ilyet minden nap, már hetek óta. A méhszáj zárt, a baba egészséges, valószínű növögetnek a dolgok, meg helyezkedik a baba (doki szerint). Most is egy helyben ülök, félig fekve, szinte egész nap lustálkodtam, bevettem reggel a magnéziumot, mégis azt érzem lent, mintha megjönne órákon belül.

29hkm

2011. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért-mint 2 gyerekes anyuka-a helyedben felhívnám a dokimat(vagy elmennék hozzá)-mert itt adunk Neked jó tanácsokat,de nem vagyunk szakemberek.Ez nem játék!
2011. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!