Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befektethetnek azért, mert...

Befektethetnek azért, mert vizesedek?

Figyelt kérdés
2napom van még a kiírt időpontig. Tegnap vettem észre, hogy nagyon dagad a lábfejem. Eddig nem volt ilyen problémám, de ma már alig bírok lábra állni annyira fáj... Hétfőn kell menjek dokihoz, meg akkor töltöm a 40hetet. Lehet, hogy bentfognak, ha ennyire fáj?
2009. ápr. 11. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

bizony-bizony! simán van rá esélyed, főleg ha még párosul hozzá egy magas vérnyomás, vagy fehérje a vizeletben, akkor tuti. Egyél sok almát, rakd fel a lábad, pihenj sokat. ezeket tudod tenni. Ja, és igyál sokat.

HA pedig szülsz, akkor csupa jó élményt

2009. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én még csak 10 hetes terhes vagyok, de a nővérem példáját meg tudom osztani veled. Szóval Ő is nagyon vizesedet a terhesség utolsó harmadában és be is fektették egy hétre a kórházba. Végig diétáztatták, meg nyers petrezselymet ettetek vele, hogy lejjebb menjen a vizesedése. Sikerült is! Tehát sajnos elképzelhető, hogy bent fognak tartani. A szüléshez sok sikert kívánok! :-))

2009. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!


Első válaszoló! Vérnyomásommal nem szokott gond lenni, tegnap reggel már dagadtabb lábbal menten nst-re, 110/70 volt a vérnyomim, és eddig a vizelet is rendbe volt mindig...


Hát a pihenésről annyit, hogy ma egésznap megse álltam, de azért is, hogy ha esetleg hétfőn bentfognak rendbe legyen a lakás. Na meg hát már bármikor eljöhet az "időm".

2009. ápr. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!