Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek műszeres befejezés...

Akinek műszeres befejezés lett a terhessége vége pár hetesen, mennyi ideig vérzett? Ha összejött, mikor jött össza a baba utána?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki mikor lehet elkezdeni megint próbálkozni!
2011. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 napi .utána még 2 hétig piros gennyes valami.3hó után mondta a próbálkozást a doki,szedtem e vitamint gravidát és 1re összejött.kitartás
2011. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mivel elhalt az embrió és csak egy üres petezsákom volt,gondolom nem volt olyan nagy műtét..és ezért mondhatta,hogy következő menzesz után lehet próbálkozni, ami kb 4-6 hét. Most ott tartok ,hogy műtét után ez a 6. napom és folyamatosan vérzek és nem egy pecsételő vérzésnek mondanám..sőt ma is görcsölök(nem egyfolytában) és darabos volt egy elég nagy darab is jött..akkor kicsit megijedtem...
2011. aug. 10. 11:37
 4/10 anonim ***** válasza:
10 hetesen halt el a babám. 5 napig véreztem. Rá 20 napra megjött a rendes menzim. 2 rendes menzit vártunk, és utána elkezdtünk próbálkozni. Elsőre sikerült. Nekem is 3 menzit mondott a doki,de nem bírtam kivárni. Remélem nem lesz gond miatta. Most 11 hetes terhes vagyok! Remélem neked is hamar összejön, és mind a ketten nemsokára boldog anyukák leszünk! Fel a fejjel, és csak előre!
2011. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..várok még hasonló eseteket..és hogy végződtek...

Most csak pihenésre vágyom és vérzés nélkül..remélem csak szép váratlanul összejön..és jövő ilyenkor pocakosan vagy kisbabával végre teljes lehet a család..:)

2011. aug. 10. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
1 hétig véreztem. Utána 28 napra megjött a rendes menzim. Elhalt ikerterhességem volt,méhtrombózis miatt. Nekünk 1 évet kellett várnunk. Aztán 5. hónapban jött össze a baba. Most 22 hós a kiscsaj
2011. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elhalt az embrió és a petezsák is kilökődött magától, de nekem is csináltak művi befejezést. Nekem minden doki mást mondott, az első 3 hónapot, majd 4-et és végül fél évet. Hát nekem 2 rendes menzeszem volt és utána már nem jött meg. Most 7 hetes vagyok, de félek, hogy minden rendben legyen, igaz ő igaz kis harcos, míg az első babának el se indult a szíve, neki szépen dobog!
2011. aug. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen volt műszeres befejezés, utána 2 napig véreztem, meg egy pár napig volt pecsételő. Egyik doki azt mondta 6 hónapot kell várni, a másik azt, hogy hármat, illetve annyit, amit lelkileg szükségesnek érzek. Úgy érzem, minél hamarabb szeretnék másik babát, 3 hónapot várunk, aztán hátha... Sok sikert Nektek és jó egészséget!!!
2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szóval a nagy átlagba mindenki várt minimum 2 hónapot..úgy gondolom,hogy ez reális arra nézve,hogy legalább a menzesz beálljon..lehetséges,hogy ez után a műtét után a szervezet jobban fel van készülve és gyorsabb is a megtermékenyülés,vagy csak nagyon ráhajtunk a veszteség miatt???..szervezet vagy agyi dolog?..kíváncsi lennék rá..:)
2011. aug. 10. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom régebbi a kérdés,de érdeklődnék,hogy nálatok mennyi idő a volt végül a pihenő illetve mikor sikerült a baba?
2012. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!