Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2010 márciusába született...

2010 márciusába született babáknak van már testvérük vagy gondolatba van?

Figyelt kérdés
én majd kb 5 -6 év múlva szeretném a 2 at :)
2011. aug. 10. 14:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
az én lánykám majdnem 2010 márciusi...pontosan 2010. február 23-án született, és útban van a kistesója. januárban fog megszületni :)
2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

2010 február végén szültem és uton van a tesoja már

19 khm

2011. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem lesz testévre a Kicsikémnek, ha lenne, akkor én is csak az általad írt évek múlva vállalnám a másodikat. Az én koromba beleférne, de a Férjem most 40 éves.........nem mondom, hogy öreg, de azért a gyerekeket fel is kell nevelni, el kell indítani az életben, stb............és sajnos borzalmas rossz és nehéz világot élünk.

Offolok, bocsi!

Te, és akik a kérdésedre válaszolnak, és esetlegesen nem, vagy csak később terveznek tesót, meddig maradtok otthon az elsőszülöttel? Bölcsis lesz, vagy majd csak ovis? Mikor megy oviba a márciusban született Kicsikéd?

2011. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Enyém is 2010. márciusi. :) De egyáltaln nem is gondolkodunk "tesón". Egyet terveztünk, hála istennek lány lett, úgyhogy nem próbálkozunk tovább. Ha fiú lett volna, akkor megpróbáltuk volna még egyszer, egy kislány reményében.
2011. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)Nekem ö sok 1 is néha olyan rossz :)
2011. aug. 10. 14:36
 6/23 A kérdező kommentje:
Én itthon maradok vele 3 éves koráig még 23 vagyok közbe suliba is járok nekem is párom 34 necces hogy lesz második még de ha lesz is biztos hogy jó 5 - 6 év el fog telni
2011. aug. 10. 14:39
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

3. vagyok! Gratulálok a két februári anyukának, hogy jön a tesó.

Nálunk is sajnos sok minden a tesó ellen szól, de a leginkább az, hogy igazából ha be is vállalnánk, akkor nem magunknak szülnék még egy gyerkőcöt, hanem a kislányomnak tesót..........így pedig bűn gyermeket vállalni.

Sajnos be kell látnom, és elismerem, hogy nekem csak egy gyerekre van kapacitásom. Sokkal több türelemmel kellett volna, hogy megáldjon az ég, ahhoz, hogy több gyermeket neveljek. Én is kihasználom a maximális időt, amit vele tölthetek, azonban már vágyom vissza dolgozni is, boldoggá tesz minden nap, hogy már ilyen ügyes, okos, értelmes nagylány.

Piszkosul nehéz volt az eleje, egy percét sem sírom vissza.........elszorul a szívem, hogy valószínű nem lesz többé terhességem, újszülöttem, de olyankor elmosolyodom és rájövök, hogy ezek helyett van egy gyönyörű, nagy lányom, aki már ki tudja magát fejezni, aki mellett már nem érzem a tehetetlenség érzését.

26 éves anyuka

2011. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én se sírom vissza az is biztos nekem is szerintem 1 teremtet az ég :) Van itt egy kisfiú közelbe 14h és 1h múlva jön a tesó kész elismerésem az anyukának én biztos nem bírnám 1 percig se
2011. aug. 10. 14:54
 9/23 anonim ***** válasza:

14:50-es valaszado teljesen egyettertek minden egyes szavaddal! Sot orulok, hogy radtalatam es nem csak en gondolkodom igy. :) Februar 10-en szuletett a kisfiam aki pont ma masfel eves. :) Imadom de nem gondolkodunk teson. Ha vallalnam akkor annak csakis egy oka lenne, ugy ahogyan te is fogalmaztal, a fiamnak testver. Semmi masert nem. Ugy ezrem ez nem a megfelelo ok. Nekem sem hianyzik az ujszulottkorszak sot az elso ev egyetlen pillanatat sem sirom vissza. Az anyagiakat azt mar meg sem emlitem mert mindenki tudja egy gyerek kevesebb penz, tobb gyerek tobb penz. Nekunk a kevesebb jutott. Persze nem az elso 5 evre gondolok amikor elhordjak egymas ruhait meg jatszanak egymas jatekaival hanem kesobbre. :( Ebbol a kevesbol azert meg neha felre tudunk tenni, neha meg nyaralasra jut. En szeretnem elvinni a kisfiamat neha nyaralni megha tudom is, hogy ez nem eletbevagoan fontos. Tisztaba vagyok, hogy a szeretet a legfontosabb de ha meg a szeretet mellett mast is tudok biztositani az annal jobb. Ezert orulok annak amink van, orulok annak, hogy egeszseges, ugyes a kisfiam es ugy probalom tervezni/almodni az eletunket, hogy nem lesz tobb baba. Megprobalom megtalani ennek is a szepseget es ertelmet. :) Ugy erzem igy teljes a csaladom es boldog vagyok, nem akarom megvaltoztani a "talan jobb lenne" jeligere mert ugye vissza mar nincsen ut. Kozben en mar visszajottem dolgozni es ez igy nekunk tokeletes. Kisfiam 6 orat van bolcsibe es nagyon szereti. Jo volt visszajonni, en nehezen viseltem otthon megha imadom is tiszta szivembol a kisfiam nekem iszonyu nehez volt. Nem vagyunk egyformak.

Gratulalok azoknak akiknel jon a teso es konnyu szulest kivanok nekik. Mindenkinek boldog babazast! :)

2011. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem 2010 márciusában született a lányom és most vagyok 12 hetes terhes. Hát, ugyan erre vágytam, hogy kis korkülönbség legyen, de most nem bírom ellátni a lányomat, mert olyan rosszul vagyok. Hányinger és rosszullétek. NAgyszülők segítenek, de nyomorult érzés. Ha újra kezdhetném akkor lehet, hogy vártam volna még, de anyagilag csak így tudtuk bevállani a kettőt, és nekünk két gyerek volt a vágyunk. Most már úgy gondolom, hogy 3-4 év az ideális a tesók között.
2011. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!