Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes várandós vagyok.2...

33 hetes várandós vagyok.2 napja sokszor görcsölgetek, inkább jobb oldalon, sokszor fekve is, és olyankor alig tudok mozdulni, hogy testhelyzetet változtassak. Mi lehet ez szerintetek? Front, vagy kezd kinyílni a méhszáj?

Figyelt kérdés

Ez ijesztő.Ma voltunk ezt-azt beszerezni,fél óra után alig tudok menni,úgy szúr a szemérem csontom és a hasam is keményedik és görcsöl.

Félek,ha szólok a dokimnak,befektet,esetleg akkor is ha zárt a méhszáj.


2011. aug. 10. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, normális amit érzel, én is gyakran érzek hasonlót, görcs szerű alhasi fájdalmat és szúró nyilaló fájdalmat a méhszáj környékén. Nyúlnak a szallagok a méh környékén, ahogy nő a baba, gyarapszik, egyre jobban meg vannak terhelve, alkalmazkodniuk kell folyton az új méretekhez. Pihenés és magnézium pezsgőtabletta, akár napi 2-3 is kellhet a Sandozból. Ha erősödik a fájdalom szólj a dokidnak, nem hiszem hogy ezért befektetne, csak megnyugtat majd hogy minden oké.


36 hetes km

2011. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!