Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haskeményedés szurkálásokkal...

A haskeményedés szurkálásokkal is jár? Nekem inkább csak azok vannak, de nem keményedik a hasam. Azt mondta az orvosom, hogy a baba helyezkedik azért szurkál, de én nem nyugodtam meg.

Figyelt kérdés
Magne B6-ot kedtem el szedni 2 napja. Azt mindennap szedjem?
2009. ápr. 12. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A haskeményedés és a hasszurka is más miatt van.A keményedés a méh élettani sajátossága,így készül a szülésre.Ilyenkor a méh izomzata megfeszül néhány másodpercre,majd elernyed.Fájdalommal nem jár,inkább kellemetlen érzés.Erre kell szedned a magne b6-ot,ami lazítja a méh izomzatát,így a keményedések enyhébbek és ritkábbak lesznek.Szedd úgy ,ahogy a doki mondta,rendszeresen!A hasszurka a méhszalagok feszülése miatt van,ez is természetes,amíg nincs görcs és vérzés,nem kell aggódni miatta,nő a méhed,ez okozza.
2009. ápr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasszurkálás lehet attól is, hogy a növekvő méhed és a baba nyomják a beleket. Ilyenkor a beleid is szurkálhatnak.
2009. ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!