Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok....

33 hetes kismama vagyok. Minden babaruhát ki szeretnék mosni, szülés előtt. Mit használjak?

Figyelt kérdés
Olyan baba illatút,és természetesen antiallergén mosószert és öblítőt keresnék.Ti mit használtatok ami bevált?
2011. aug. 12. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Én Tide Sensitiv mosószert használtam, és Coccolino Sensitiv öblítőt, nem volt gond vele. De van a Frog (békás, zöld) termékcsalád, azt is tudom ajánlani. A mosható pelust Frog-gal mostam, és ecetes vízben öblítettem, az ecetes vízbe lehet illóolajat cseppenteni. A ruhákhoz is kiváló.

Könnyű szülést! :)

Második babás 18 hetes km

2011. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mosószer: Dreft Sensitive/Persil Sensitive (ez utóbbi jobb a folteltávolításban)

Öblítő: Silan Sensitive(semmi illata nincs mosás után)/Coccolino Sensitive/Gabi öblítő

6 hónapja használjuk, lekopogom egyikkel sem volt gond, pedig érzékeny fehér bőrű a fiam.

2011. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én Dreft Babyt használtam Lenor Sensitiv öblitővel, nagyon baba illatúak lettek a ruhák, azóta sem tudok betelni velük!


36 hetes km

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sima folyekony dmes mososzert, es dms sensitive oblitot. igazabol a mososzernel az a lenyeg, hogy ne por alapu legyen


illetve ami igazan fertotlenit majd, az a vasalas lesz

2011. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Persil sensitív mosószert és Coccolino sensitív öblítőt használok.

Semmi baj nem volt vele.


3 gyermekes anyuka

2011. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ!Ma elkezdem a mosást,csak előbb irány mosószert szerezni.Folyékony mosószert,és sensitive öblítőt!

Végre legalább egyszer örülök,hogy moshatok és vasalhatok!

2011. aug. 13. 08:52
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

É sima folyékomny mósszert használok, öblítőt nem, nem mosom külön ruhákat és nem vasalok


antiallergén: msószóda, mosódió

öbltítő helyett antisztatizásálhoz: alufólia golyó


nem értem miért kell, hogy babaillatú legyen, majd a babádnak az anyatejtől lesz babaillata??


ezek a írtó erős illatú öblítők allergizálnak a

leginkább:-((

2011. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is dreftet vettem. Egyébként a gyerekorvos azt mondta, hogy bőven megteszi sima mosószerrel kimosni, majd egy újabb mosást elindítani, mindenféle szer nélkül. (mondjuk én is inkább vettem sensitivet :))) )
2011. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vettem Dreft sensitive baby mosószert,és Chicco öblítőt,(púderest és virágosat is)egész du mostam,isteni lett a ruhácskák tapintása és illata is!Igaz,hogy az öblítő 1090 Ft,de egy adag ruhához (4-5 kg) fél kupaknyit ír,olyan sűrű mint a puding.

Szerintem ennyi kényeztetést megérdemel a baba,később biztos nem külön mosószerrel mosok,de azért terveim szerint minél tovább külön mosnám a ruháit!De ez csak az Én meglátásom!

Nekem jól esik az ilyen fajta készülődés is,de minden ember más!

2011. aug. 13. 23:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Kétszer mosni pedig kb. olyan anyagiakban,mintha vennél neki külön öblítőt nem?Úgyhogy jól tetted,hogy vettél sensitive mosószert!:)
2011. aug. 13. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!