Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szt. István kórházban ajánláto...

Szt. István kórházban ajánlátok nekem jó szülész nőgyógyászt? Váltottatok már kórházon belül dokit, de úgy, hogy a két doki ismeri egymást? Megbeszélte azzal a dokival akit otthagyott?

Figyelt kérdés

Válatni szeretnék dokit és lehet, hogy kórházat is. Gondom van a Szt. Imrében a dokimmal, lenne ott másik, de azzal is egyszer volt egy vitám ( másik dokim kapcsán volt elég nagy gondom és Ő segített, de tény, hogy hülyén viselkedtem én is egy kicsit) , mondjuk kilábaltunk belőle, de még őt választanám még talán. Csak attól félek, hogy nem vállal el jószívvel, mert hát ott a másik dokim, és nála volt egy nagy műtétem és szültem is nála egyszer. Nagyon jól simeri egymást a két doki. Ezért gondoltam, hogy nem szívesen ugyan, mert a egyébként én a Szt. Imrébe tartozom, de váltok kórházat is.

Az lényeges nekem, hogy ne legyen ebből kellemetlen érzésem.


2011. aug. 13. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodt szívvel ajánlhatom neked az István kórházból dr. Koiss Róbertet. 40 körüli, kedves, alapos, tapasztalt és nyugodt orvos. Az első fiam nála született, most nagyon imádkozom, hogy hétfőig kihúzzam és nála szülhessek. (Addig van szabin).

Minden korábbi dokim letojta a PCO-mat, ő kezdett el kezelni-így sikerült a kistestvért összehozni 6 hónap merckformin szedése után.

Én nagyon aggódó, izgulós vagyok, de ő mindig meg tud nyugtatni.

2011. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 2x szültem a Szt. Istvánban,dr.Szőczei Beátát szívből ajánlom.3 gyerekes anyuka,abszolút képben van a dolgokkal.Szülésznőnek-ha szeretnél-a Hajdú Barbit.
2011. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi szépen
2014. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Női orvos ki van (ott)?

Aki nem durva

2014. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!