Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha elfog a sirás. Sirjak...

Néha elfog a sirás. Sirjak vagy fojtsam magamba? Nem szeretnék ártani a babónak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sírj csak! Ne fojtsd el, az rosszabb!

Én elég sokat sírtam, kislányom mégis egészséges, jókedélyű baba! Sokat mosolyog, nevet, nyugodt!

2009. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal rosszabbat teszel, ha elfojtod az érzéseidet! A sírás és a szomorúság is az élet része és természetes, hogy időnként jelentkezik! Arról nem is beszélve, hogy kitűnő feszültségoldó hatása van! Problémát csak akkor jelent, ha hosszútávon, folyamatosan lehangolt és kedvetlen valaki, mert az már lehet, hogy depresszióra utaló jel, amit kezelni kell.
2009. ápr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sírj csak, a hormonok szórakoznak veled! Én valamelyik nap még a Merci csoki reklámján is elbőgtem magam, aztán ezen jót röhögtem!

2009. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!