Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4napja késik, tegnap és...

4napja késik, tegnap és tegnapelőtt enyhe rózsaszín maszatolás volt, ma már fehér. Gabriel teszt halvány pozi tegnap, de a walentin meg negatív. Kezdődött így a terhességetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 13:55
 1/10 A kérdező kommentje:
nem mesis görcseim vannak inkább izomlázszerű,néha belehasít.2éve várjuk a csodát...
2011. aug. 14. 13:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem merem megtippelni, de nagyon drukkolok Nektek! :)


Mikor tesztelsz legközelebb? Mikorra nem várod? Spontán voltatok együtt?


"egy bármely órás kismama"

2011. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A rózsaszín maszatolás lehet beágyazódás, nálam is így volt. Akkor még azt hittem, hogy meg fog jönni. Tesztelni csak később teszteltem, de nem mindegyik egyforma érzékenységű, van, amelyik kimutatja korán, van, amelyik nem. Én várnék még pár napot, és ha nincs vérzés, akkor megint teszt. Maradj a Gabrielnél, az nekem is bevált. Ha biztosabbat szeretnél tudni, akkor irány a doki, vérvételből is meg tudják nézni, hogy milyen a HCG szinted, az biztosabb.

18 hetes km

2011. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Úgy kezdi, hogy 4 napja késik neki.:)))


Én drukkolok, hogy baba legyedn. Lehet, hogy kicsit később volt pé-d.

2011. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de jó,hogy írtok:)holnap tesztelek egyet,ha nem jön meg:)Köszi,hogy drukkoltok,gabrielt fogok venni megint
2011. aug. 14. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem amikor halvány pozi volt a gabrielem terhességet jelentett,pár nap múlva már szépen látszódott a második csík!
2011. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen,nekem is így kezdődött a terhességem :)

A halvány pozitív is pozitív!

Azért lehetett a másik teszt negatív,mert más lehet az érzékenysége.Nálam mind a 2 terhességemet a Gabriel mutatta ki,míg a másik tesztek negatívok voltak.A vizeletben 2-3 naponta duplázódik a Hcg koncentráció,tesztelj még 1-et, biztos,hogy erősödni fog! :)))


Szorítok! :)

Egy 36 hetes kismama

2011. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 15:57! Felfogtam, hogy a kérdés kiírásakor 4 napja késett a vérzése, de általában ha nem pont félidőben van peteérése, akkor lehet beágyazódás, nálam mindegyik terhességnél akkor volt, amikor meg kellett volna jönnie. Ez a harmadik terhességem, tudom, hogy mit írtam.


Kedves kérdező, várjuk az eredményt, drukkolok, hogy baba legyen! :)

2011. aug. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a teszteddel?
2011. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na?
2021. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!