Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem lesz baj? Nyugtassato...

Ugye nem lesz baj? Nyugtassatok meg, kérlek!?

Figyelt kérdés
35 hetes kismamaként szinte folyamatosan görcsben van a lábam, keményedik a pocakom, jóslózom is(belenyilal a derekamba, kisugárzik a fenekembe-gáttájékra). Magne B6-ot szedek a gyógyszert és az ivóoldatot is, de nem javul. Doki szabin, jövő héten már lesz. Szerintem nyílik a méhszájam, tegnap-tegnapelőtt többször találkoztam nyálkadarabbal a wc-n. Mi van, ha megindul? Még nem kéne megszületnie :(
2011. aug. 15. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy a fogadott doki akiben bízol stb, de ha félsz, akkor be kell menni és rábízni magad az ügyeletesre.

Plusz ha tényleg beindul(t) a szülés akkor sem lesz most a dokid.

Hívd fel a szülészetet, mond el a panaszod nekik, és kövesd a tanácsaikat.

Ha csak jóslózol, akkor semmi baja nem lesz a kicsinek, csak baromira rossz, hogy fáj, viszont ha ez már több, akkor minden lehetséges(jó is rossz is)

2011. aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, az a lényeg. Ha jönnie kell(ennek nagy a valószínűsége) akkor meg fog születni. Ne dugd a homokba a fejed, inkább keress fel egy orvost, menj be a kórházba, az ügyeletes orvosnál is megszülethet. Lehet a babának ő jobban bejön. Ha pedig még nem lesz szülés, legalább megnyugtatnak.
2011. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj be, szerintem csak jósló, de ebből még akár szülés is lehet....nézesd meg magad.
2011. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz baj. Nézesd meg magad, akkor megnyugszol te is. Szedd a magnéziumot, Béres MagneB6ban több a mg, mint a simában. Attól hogy jön nyák,nem biztos hogy nyílsz.

Ha mégis megszületne se lesz nagy gond, az én ikerfiaim is 35+5 hétre születtek, 2 és 2,5 kg volt a súlyuk, most voltak 1 évesek szombaton, 8,5 és 9,5 kg-ok, eleven okos nagyfiúk.

2011. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
nem akarlak megrémíteni, de mikor nekem 32 hetesen állandóan keményedett a hasam és bementem a kórházba hogy bajom van, úgy megvizsgált egy ügyeletes barom, hogy 1 hét múlva megszültem pedig visszatartáson voltam 5 napig. Hívd fel az orvosodat és ő szóljon be valakinek hogy nézzen meg de ne kezd egyedül magánakcióba, mert a kórházban mindenki darabra megy
2011. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát te cefet módon megnyugtattad a kismamát!
2011. aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!