Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül valakinek szeméremtáji visszere? Az enyém nagyon eldurvult és csúnya is!

Figyelt kérdés
Csak pár napja vettem észre, ma voltam orvosnál, ő mondta hogy ez visszér, de szülés után el fog múlni és addig kenegessem Lioton géllel. De nagyon csúnya, tiszta gumós a jobb szeméremajkam egész része, a balnak semmi baja. Nagyon fáj ha járkálnom kell. És még hátra van 2 hónapom a szülésig. Nem tudom mi lesz így :(
2011. aug. 15. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben járok, szeptemberben jön a baba. Az előző terhességemnél is volt a vége felé, de szülés után el is múlt. Most kb félidő óta van, de nem okoz problémát, leszámítva, hogy írtó ronda:(.Remélem most is úgy elmúlik, ahogy az előző is. Ne aggódj emiatt, minden ok lesz.
2011. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!