Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizeletembe kétkeresztes...

A vizeletembe kétkeresztes geny van. mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
A védönö azt monta,hogy beszéljek az orvosommal az orvosom figyelembese vette. A védönö meg annyiba hagyta ezt a dolgot.
2008. márc. 5. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ezt figyelmen kívül hagyni.Én tutira megkérdeznék másik orvost is.Lehet hogy dokit is váltanék.Az én dokim mindig mindent elmagyaráz úgy hogy én is értsem.Soha nem jöttem úgy haza tőle hogy bármi kérdésem maradt volna.
2008. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt már véres gennyes a vizeletem, és felírtak valamilyen gyógyszert, amitől teljesen helyrejött pár nap alatt. Ezt mindenképpen kezelni kell, mert feljess is mehet, elég komoly következményekkel... Nem akarlak ijesztgetni, de szerintem menj el egy másik dokihoz, mert magától nem nagyon fog elmúlni...
2008. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
feljebb
2008. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem 2 hete 4 keresztes volt a genny a vizeletembe!kaptam rá canesten kúpot!

mellette biovörösáfonyalevet iszom mert az kitisztitja a fertőzést a szervezetből!bioboltba lehet kapni,és el is mondja az eladó hogyan kell használni!és azóta csak intim mosakodógélt használok(laktacid)!ha az orvos nem adott semmit ezeket próbáld ki.

30 hetes kismama

2008. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is másik orvos! Nekem csak 1 keresztes volt, ami a dokimnak (már csak a volt dokim) "normális", a terhesgondozóban meg majd leharapta a fejem a kezelőorvos és felírt egy kúpot!

Üdv

2008. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mh, nekem is több volt a genny de azt mondta a doki, hogy ez szinte normális.Lehet, hogy az üveg se volt steril, és ez előfordul.sztem a vődőnök nem ilyen linkek.Mindenesetre ne izgulj.

Nekem azóta se semmi bajom..

17 hetes kismami

2008. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt,2,utána 3kereszt.hüvelytablettát írt fel,9 napos kúra,és teljesen elmúlt.Szerintem is menj el,egy másik orvoshoz,nekem azt mondta,terhességnél előfordul.
2008. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!