Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnék iker babákat!...

Nagyon szeretnék iker babákat! Valami tipp?

Figyelt kérdés

Annyira, de annyira boldog lennék! Már fiatal lány koromban is ikreket szerettem volna:) 2 lányt (Dórát és Nórát)

Beszólogatósok kíméljetek légyszi!


2011. aug. 16. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Előre sajnálom a gyermeket, ha "szimpla" lesz, és úgy kell felnőnie, hogy csalódást okozott anyucinak.

Ez nem kívánságműsor, a gyermeked iránti szeretet nem lehet különböző, nem lehet megválogatni, hogy jujj egy ikerpár mennyire jó lenne nekem. Olvasgass gyermekpszichológiáról könyvet, és megtudhatod, micsoda sérüléseket okozhatsz a gyermekednek, ha elvárásaid vannak akár a nemével/szemszínével/ikerségével kapcsolatban.


(És ez nem beszólás volt - az ártatlan gyereknek akarok jót. Ugyanis tudom, milyen szörnyű, ha a szülők rontják el valaki életét... A saját marhaságaik miatt...)

2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Na meg is kaptam az elsőt.

Remélem nem gondolod, hogy ha "szimpla" gyermekem születik, azt majd sajnálni kell?! Én őt is nagyon-nagyon fogom szeretni és várni. Lehet Dórám és Nórám külön-külön is! Sőt kisfiú(k)nak is nagyon örülnék!

De attól még szerethetnék iker babákat. Vagy nem? Már ezt sem szabad? Szóval valami tipp? :-)

2011. aug. 17. 00:08
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs tipp, sem ikrekre, sem fiúra, sem lányra, mert az már nagyon komoly születésszabályozás lenne, és ott még (szerencsére) nem tartunk. Vannak mendemondák fiúra lányra, de arra hogy ikrek legyen, egyet sem hallottam még soha az életben.
2011. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


olvasgass, ha ennyire ráérsz tervezgetni (:

2011. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ezt a könyvet, de amúgy bármit Ranschburg Jenőtől.
2011. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Ha a családban, akár a Te, akár a Párodéban van iker, akkor genetikailag nagyobb az esély arra, hogy sikerül. Nálunk is így volt, bár én egyáltalán nem terveztem még sem egy, sem két gyermeket, mégis, most van egy fiú és egy lány, két és fél éves ikergyermekem. :)))) Totál véletlen, óvszeres védekezés mellett! Párom anyukájának voltak ikertestvérei, nem közvetlen, hanem neki ikerhúgai... Szóval erre szerintem olyan tipp, amivel befolyásolni tudnád nincsen. Vagy iker lesz, vagy nem.

Sok sikert! :)

32/N

2011. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom.Én meg attól félek hogy ikrek lesznek,mert tele van a család velük,mindkét részről.
2011. aug. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
A kérdésed egy éretlen kislány kérdése. Nőjj fel, mielőtt gyereket vállalsz!
2011. aug. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg ne szeress annyira ikreket.

neked sem lenn egy leányálom és ikreknek lenni sem legjobb(hugaim ikrek)

2011. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerűen felháborító, hogy milyen durvák tudtok lenni egy emberrel, csak azért mert feltett egy kérdést! Kedves Kérdező az ilyen kommentekkel ne is foglalkozz! Én is nagyon sokáig vágytam ikrekre! Aztán egy napon pozitív lett a tesztem és eszembe sem jutott ez. Kiderült kislányom lesz és egyáltalán nem is jutott már eszembe az iker dolog. Szerintem te is azért vágyhatsz rá, amiért én annak idején: nagyon vágytam az anyaságra és mohón kettő babát akartam egyszerre. De ahogy írtam már nem is vágyom ikrekre! Csak arra hogy az én édes kislányom megszülessen. Nagyon jól írtad: lehet Nórád és Dórád külön is. És szerintem sincs arra módszer, hogy valakinek ikrei legyenek. Én kívánom neked, hogy ha ikreid nem is, de mihamarabb legyen egy kisbabád!
2011. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!