Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Álterhességnél nőhet a has?

Álterhességnél nőhet a has?

Figyelt kérdés

2 hónapja elveszítettem egy 6 hetes picikét.

Úgy érzem nagyjából túl tettem magam rajta, már nem sírom el magam ha babát látok.

2 héttel utána előjöttek pár napra a tünetek, de elmúlt.

Azóta csak a hasam nagy. De egyre jobban. Már szóvá tették az ismerőseim és a családból is, finoman rákérdeztek, hogy nincs e vmi a pocimban ami miatt csak ott nő, mert ők úgy látják, hogy mindenem vékony, és csak a hasam nő.

Lehet álterhességről szó? Vagy csak szimplán hasra hízok? Eddig ha híztam, az nem ilyen gyorsan történt, és ment combra és fenékre is.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. aug. 17. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt pont ma olvastam, sajnos nőhet tőle...:(

[link]


Szurkolok , hogy baba legyen!!!

2011. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Hát ez nagyon érdekes. Az emberi agy mikre képes...

Más tünetem nincs. Csak ez. Nem is nagyon zavart amíg meg nem kérdezték többen is. Biztosan nem vagyok terhes, most jó ideig nem is tervezzük.

2011. aug. 17. 23:16
 3/3 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Én nagyon akartam babát, de 2 évig minden hónapban megjött rendesen és mindig úgy gondoltam, hogy na most terhes vagyok. Nekem is megnőt a pocim, tőlem is mindenki azt kérdezte, hogy terhes vagyok e, engem totál kikészített mert nem voltam. Na most már sikerült és 10+6 hkm vagyok. De lényeg, hogy még tejet is képes a szervezetünk termelni áll terhesség során egész vicces nem? Ezt csak olvastam :)
2011. aug. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!