Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 30 hét környékén ilyen...

Akinek 30 hét környékén ilyen méretekkel rendelkezett a gyerkőc, annak mennyivel született végül?

Figyelt kérdés
BPD 83 TAD 83 becsült súly 2100-2200 gramm. Azt is írjátok meg légyszi, hogy mennyi időre.
2009. ápr. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A lányom 27 hetesen volt 1056 gramm súlyú, a többi adatára már nem emlékszem. A Tied egyelőre nagy babának tűnik nekem, de lehet, hogy később kicsit visszavesz a lendületből, szóval ez igazából semmit nem jelent, hogy most milyen méretű. Betöltött 37. hétre született 2830 grammal, 50 centivel. 11 hós kislány anyukája.
2009. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem a 31. héten voltak szinte pontosan ugyanilyen adataim, mikor a kisfiamat vártam. A dokim mondta is, hogy készüljünk fel, hogy a február 08. helyett (akkorra voltam kiírva), nagyon valószínű, hogy januári baba lesz belőle. Ennek ellenére 1 héttel túlhordtam és így született meg végül 3870 gramm-mal és 54 cm-vel.

15 hetes kismama

2009. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam meretei is hasonlok voltak ennyi idosen, van ami magasabb volt,mint a tiede, van ami kisebb, de a suly szinte ugyanez volt.

Nekem is azt mondta a dokim, hogy ha vegig bent marad, akkor nagyon nagy lesz, ha rajta mult volna, akkor meginditotta volna 2 hettel korabban.

Szerencsere rajtam mult.

A kiirt datum elott ket nappal szuletett 3700 g-mal, 55 centivel, nem lett oriasi, siman szultem gatmetszes nelkul (elso baba).

Az uncsitesom nehanz honapja szult egy kisebb rekordot, 6200 g-os kislanyt. A doki meg szules elott egy hettel sem latta uh-n, hogy nagy a baba, normalisnak talalta, masfel napi vajudas utan vette eszre a foorvos, hogy nagyon nagy lehet es akkor vettek ki csaszarral, mert a fogadott doki ragaszkodott a huvelyi szuleshez addig.

Az uh-s becsles nagyokat is tevedhet, josolni sem lehet.

2009. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
30h+1 naposan: 1672 gramm volt, a kiírt napon született 3950 grammal és 56 cm.rel (kislány)
2009. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhhh, bár tudom, hogy ezek becsült adatok, de asszem kezdek pánikolni :-))) Mindenkinek köszi a választ!
2009. ápr. 16. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!