Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a rokonaitok, barátaitok így tudnák meg, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés

Nem akartuk korán elmondani senkinek, mert volt már 3 vetélésem.Ma sétálgatok az utcán, erre megállít egy ismerős csaj.Azt mondta gratulál, és elkezdte simogatni a hasam.Ledöbbentem.Megkérdeztem tőle, honnan tudja.Hát bevallotta, hogy a védőben takarított, amikor gyorsan átlapozta a védőnő naptárát.Ott látta, hogy be vagyok jegyezve aug. végére.És még felsorolta, hogy kiknek a nevét látta ott.Döbbenet.Nagy pletyós a csaj, úgyhogy az egész falu tudni fogja holnapra.

Ebből kiindulva a dossziémat is átböngészhette, amiben benne vannak a vetéléseim.Tiszta ideg vagyok.


2011. aug. 19. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez már a bűncselekmény határát súrolja, szóval én bemennék a védőnőhöz és elmondanám neki, másnap már nem kéne a csajszinak takarítani szerintem
2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Brutál. Én biztos szólnék a védőnőnek. Képzelem hány embernek okozott fájdalmat. Azok is be lehetnek oda írva, akik direkt abortuszra akarnak menni titokban, vagy mondjuk, felhajtás mellett akarják közölni a családdal, akik már tőle rég tudják. Vagy mondjuk ha már elveszti valaki a babát, ő meg gratulál közben, mert az ugye a naptárban nincs benne.
2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én rögtön szolnék a dokinak vagy a védönönek.


de nem hortad le azonnal? én tuti elküldtem volna.

2011. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm járt úgy tavaly, hogy 17 évesen megerőszakolta a barátja, terhes lett, és el is vetette a babát (a srác azóta is ül). És az egyik "barátnője" a kórházi betegfelvételen dolgozott, ahol ugye látja, ki milyen vizsgálatra, műtétre van beírva.

És egyszer egy buli alkalmával beleordította szegény csaj arcába, hogy "Ne dumálj, neked is volt már abortuszod!".

Na, a kiscsaj szülei feljelentést tettek, ki is rúgták a csajt a kórházból, és hálás lehet, amiért nem jelentették fel!

Én biztosan bemennék a védőnőhöz, és balhét csinálnék!

2011. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez de durva.... meg az utolsó is... én sem hagynám annyiban, az tuti. nekem is volt egy ismerősöm, aki kórházban volt adminisztrátor,és azzal szórakozott, hogy megnézte, kinek volt abortusza, aztán röhögve pletykálta... vagy 15 éve volt, de máig bánom, hogy nem jelentettem fel.
2011. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden előttem szólónak igaza van! Ne hagyd annyiban szólj a védőnőnek, ha nem foglalkozik vele akkor a védőnőnek is van főnöke menj oda! Tűrhetetlen és megengedhetetlen, hogy megsértse a jogaidat és utána ezzel fel is vágjon. Érthető, hogy nem szeretted volna "reklámozni", tiszteletben kellene tartani, hogy te mikor és kinek szeretnéd elmondani. Ne idegeskedj miatta -árt a babának- hanem tedd meg a megfelelő lépéseket! Nagyon boldog babavárást és jó egészséget kívánok!

Egy gyönyörű 2 éves és egy majdnem 19 hetes magzat anyukája

2011. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felháborító! Fel kell jelenteni az ilyet embert.


Neked meg gratulálok a babához :))

2011. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Majd szólok a védőnőnek.Hinni fog nekem, mert jóban vagyunk.A stílusát itélve pedig biztos kitalál valamit.A csajszit tuti nem fogják kirúgni, mert a polgármester barátnője.Akivel együtt takarít, á-az pedig a polgármester húga.Tudnillik ketten nézték meg.
2011. aug. 19. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmm érdekes... a polgármester családja takarítóként a védőnő naptárját lapozza... bocsi, kicsit story szagú az egész.
2011. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha tudnád, hogy nálunk mennyi story van.Jah, és az egész családja, rokonsága alkalmazásban áll a hivatalban.A barátok is!!!!Ez az igazság!Ezt lehet Magyarországon megtenni.
2011. aug. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!