Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek chipolino gemma...

Van valakinek chipolino gemma babakocsija?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi,milyen a babakocsi?
2011. aug. 21. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szerettem volna.Azért nem vettem meg,mert baba boltban sehol sem találtam, és ha netről rendeltem volna,nem tudtam volna tüzetesen megvizsgálni.

Nagyon tetszik,szép,kicsi,könnyűnek tűnik,nagyon jól felszerelt,és az ára sem rossz!

Üdv:35hkm

2011. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is ilyet szerettünk volna, de már sehol sem találtunk. Ugyanilyen kaliberű a Chipolino Maxima, de már ezt sem lehet kapni mert már nem gyártják.

Az egyik bababoltos ráadásul elmondta, hogy nagyon sok gond volt vele, főleg a váz szerkezete gyenge, szóval mi letettünk róla. Ha ti mégis ezt szeretnétek nagyon, akkor talán használtban tudtok még venni, de új nincs az üzletekben/nagykerekben.


36 h km

2011. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,


én most lőttem a vaterán egyet. Nagyon szeretem, könnyű, egyszerű használni, összecsukni, kis helyen is elfér. Travel system-ként vettem, nagyon ki tudjuk használni, és nagyon trendi. 4 hónapig egy kölcsön kis izével szenvedtünk, de most már szép az élet. Viccet félretéve tényleg jó városba, jó utakra.

Amit észrevettem, hogy a mózes része kisebb, mint a többi babakocsié, de az egész babakocsi kisebb szerintem.

Nagyon megérte.

2011. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ilyen van. Szerintem a mózese nem kicsi, a lányom nyár végi, szóval az egész telet ebben húztuk ki és bundazsákkal és takaróval is jól elfért benne. A sport része is jó, nekem egy gondom volt vele, hogy azon nincs rendes fogódzó, így érdekes volt a 3. emeletre cipelni (a mózesen van ilyen, azt könnyű cipelni gyerekestül is). A babahordozó részét a mi kocsinkba nem volt olyan egyszerű beaplikálni, de összességében nagyon szerettük ezt a babakocsit. Mivel már a saját lábán megy a gyerkőc, így nincs rá szükségünk.
2011. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igazából nekem is olyan kicsinek tűnik,bár élőben még nem láttam.
2011. aug. 24. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem ilyen kocsim van, már 2 éve használjuk, és semmi baja. Én cáfolnám, hogy kicsi a mózese, amikor 2 évvel ezelőtt megvettük, összevetettem minden hasonló kocsival, és ez volt a legtágasabb. Nekem elég nagy baba volt a lányom, (4 kiló felett született) és 6 hónapos koráig vigan használtuk.

És nem utolsó szempont, hogy a legkönnyebb is.

Jó kis kocsi, csak ajánlani tudom.

2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!