Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tartott a 18-20hetes...

Meddig tartott a 18-20hetes uh? (időben) És melyik a kedvezőbb? Ha mellső vagy ha hásó fali a lepény?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a dokim mivel mindent rendben talált, Afp, méretek, 12hetes...stbszal minden, épp h csak rámtette az uhos vizsgálófejet, leméricskélt mindent, megnézte a pici nemét, és már öltözhettem is föl. a 16hetesen megnézte a méhszájat, most még azt sem.

Nem kérdeztem h miért volt ez ilyen gyors, ő csak annyit mondott, h minden a legnagyobb rendben...és h 4 hét múlva kontroll. Jól van ez így?


Köszi a válaszokat


2009. ápr. 16. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, most vagyok 19+6hetes
2009. ápr. 16. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindkét fajta lepény kedvező,csak ne lógjon a méhszájra.A hátsó fali azért kedvezőbb,mert hamarabb érezheted a baba mozgását,ezért érzem én is a 14. héttől.
2009. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18-20hetes uh nem tart tovább sokkal más uh.-nál.

Az a lényeg,hogy rendben van minden,a 28-ik hetinél nekem már nézték a méhszájat

Nekem mellső falon tapadó méhlepényem van,hamarabb látszódott a pocim.

Viszont van aki azt mondja,hogy akinek mellső fali méhlepénye van azt császározzák.

2009. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én mikor a kisfiammal voltam terhes, a 20 hetes Uh-ra a párommal mentem az orvosomhoz. Először megnézte az eredményeimet, aztán megvizsgálta a méhszájat, megtapogatta kívülről a pocakomat, aztán odajöhetett a párom is és az Uh-t már úgy csinálta, hogy mind a ketten néztük. Részletesen elmondta, hogy mit csinál, mit néz és mér meg, az miért fontos, megmutatta a szerveket, a szívműködést, stb... Nagy élmény volt mind a kettőnknek, abszolúte nem igaz, hogy csak a 4D-s Uh az igazi. Az egész vizsgálat pedig úgy kb. 20 percig tartott.

Most a 15. hétnél tartok, úgyhogy lassan aktuális lesz Nekünk is az újabb ilyen vizsgálat, de gondolom most is hasonlóan alapos lesz mint legutóbb.

2009. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is 2.terhességem. A kislányomnál is ugyanilyen volt. Mindig azt mondta h minden oké, és nem tökölt velem sokat. De mindig az volt az első kérdése amikor beléptem h van e valami panaszom.

A lányomnál mellső fali lepényem volt. Spontán hüvelyi úton szültem. És én épp úgy hallottam h a mellső fali lepénynél kissé neccesebb a császár, hisz akkor nagyobb a vérveszteség, mert átvágják a méhlepényt is. Most hátsó fali a lepényem. De a leleten az van h jó helyen tapadt.

2009. ápr. 16. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is úgy tudom hogy császárnál nagyon kell vigyázni a mellső fali lepényre nehogy belevágjanak, de szülés szempontjából teljesen mindegy hátsó vagy mellső fali, csak ne lógjon a méhszájra! Nekem 32.hetes uh volt 5 perc, pedig akkor még problémám is volt mégse nézték 20 percig, amit kell hogy lásson 5 perc alatt is látja!

Boldog Babavárást! 33 hetes km

2009. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!