Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hkm ha a bugyim nedves es...

31hkm ha a bugyim nedves es sarga szinu mar 2 napja, akkor a magzatviz folyik?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elvileg áttetsző és szagtalan, vagy édeskés illatú. Inkább fertőzést sejtek mögötte - mindenesetre szerintem menj orvoshoz, nehogy gond legyen.
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a magzatvíz teljesen színtelen volt.
2011. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pisi, hüvelyváladék.

Doki nézzen meg, mert gomba nagyon könnyen összejön terhesen. Ha semmi baj nincs, akkor meg a több nyák, és egy egy csepp vizelet is lehet.

2011. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp doki, (vagy védőnőnél vizelet vizsgálat) mert ha "valamit" összeszedtél, azt szülés előtt ajánlatos kikúrálni, később gondokat okozhat.

Én pont most fejeztem be egy 1 hetes antibiotikum kúrát, genny volt a vizeletemben, nagyon csúnya felfázás = gyulladás. Ja, és előtte sárga folyás.

A magzatvíz teljesen tiszta, áttetsző.

2011. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos esetekben a magzatvíz is lehet sárga, de arra jobb nemgondolni. Ez az eset az, amikor az anya és a magzat között rh összeférhetetlenség van és az anya ellenanyagot termel a baba ellen. Nagyon remélem, h csak a pisi préselődik, de azért jobb elmenni. Főleg, ha Rh negatív vagy.
2011. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!