Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen a szexuális...

Kinek milyen a szexuális étvágya és milyen nemű lesz a bab?

Figyelt kérdés
Olvastam sokaknál,hogy azoknak nagyobb a szex iránti vágyuk,akik fiút várnak, van ebben összefüggés vagy csak véletlen? az is írja le,aki nem kívánja a szexet,hogy mit jósolnak neki! én kislányt érzek, a 12 hetesen azt is mondtak,óriási a libidóm:)
2011. aug. 23. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont az olvastam korábban, hogy aki lányt vár, annak nagyobb a libidója, mert a fiús kismamák jól elvannak egy kukaccal:) Nekem lányom lett, és folyton szexeltem volna.:)
2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan egy olyan babona,amin mosolyog az ember,mert az egyik ezt a másik azt mondja...

Nekem 2 lányom van,mind a kettőnél iszonyatosan kívántam a páromat,és az utolsó napig csináltuk!

A doki szerint most is lányunk lesz,de egyáltalán nem kívánom a párom.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!



Üdv:2gyerkőcös,37hkm

2011. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első babámnál megnőtt a libidóm,másodiknál a béka feneke alá sülyedt :)mindkétszer probléma mentes várandóságom volt,tehát mehetett minden és mindkétszer FIAM született! :)
2011. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármit elkövettem volna terhesen, hogy ne kelljen szexelnem. Amúgy lányom lett.

A babonáknak nem lehet hinni, jóval több dolog van ilyenkor összefüggésben, amitől vagy megnő vagy csökken a szexuális étvágy.

2011. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes vagyok és kislányunk lesz,előtte nagyon nagy volt az étvágyam és hatalmasakat szeretkeztünk mindig mióta,terhes vagyok kívánom a páromat és azokat a nagy durranásokat csak féltjük a babát és ez annyira befolyásol,hogy szinte aszexuális lettem pettingelünk de az csak testi kielégülést ad!

Egy szóval nekem nem nőt meg a libidóm azért mert kislányunk lesz! :)

Szerintem ez csak babona mint a hegyes has meg a kívánom a savanyú ételeket meg hasonlok!


:)

2011. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,nyilván nem fogok erre alapozni,csak kíváncsi lettem:)

boldog babavárást mindenkinek!

2011. aug. 23. 14:22
 7/9 anonim ***** válasza:

1.lány kívántam a szexet, de nagyon

2.lány a hátam közepére kívántam minden ezzel kapcsolatos dolgot :)

2011. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
29.hét kislàny és egyàltalàn nem kivànom
2011. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok,és nem is voltam szexmániás soha! Kislányom lett,és a hátam közepére sem kívántam,főleg a terhességem vége felé!
2011. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!