Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes kismama vagyok,...

31hetes kismama vagyok, mostanába eléggé sok savam van (ég a torkom). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Rennie-t lehet szedni terhesen is vagy kis kanál mustár, majd egy pohár víz, bár ennyi idős terhesen sokszor mechanikus oka van a gyomorégésnek: a baba már nyomja föl a gyomrodat, ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni :S
2009. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 23hetes vagyok,nekem is sok a savam,sokat is ég a torkom:(Én iszom az aktimelt,meg az aktivyát.Meg kerülöm a limonádét.
2009. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andika001 ***** válasza:
mikor első manómat vártam nekem is volt ilyen.nekem a védőnő tejet.és háztartási kekszet javasolt.egyébként a népi hiedelem szerint ha ég a gyomor azt jelenti nagy a baba haja.:) nálam bejött:D
2009. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont a limonádé jött be,meg a kalcium.

40 hetes

2009. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!