Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szúnyogok ellen ilyen árambadu...

Szúnyogok ellen ilyen árambadugós kütyüt lehet használni olyan helyen, ahol terhes nő alszik?

Figyelt kérdés
Nyár végére megjelentek a szúnyogok, nem hagynak aludni, gondoltam, bedugom áramba ezt a micsodát, de valahol félek is, hiszen az méreganyagokat juttat a levegőbe, akkor is, ha igen kis mennyiségben.
2011. aug. 24. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia én használom a Vape-t zöldet de csak nyitott ablaknál!

Ha éreznél fejfájást akkor iktasd ki,és ne dugd be közel magadhoz!

De szerintem a spray vagy a karkötő is jó!

De a terhesség első harmadában egyik sem javasolt!

Vannak már forgalomban olyan rovarriasztó szerek, amelyek kizárólag természetes anyagok felhasználásával készülnek, mentesek minden mérgező, irritáló anyagtól.Ezek nyugodt szívvel használhatóak terhesség alatt és szoptatási időszakban is. Ilyen termékek például a Galaktiv bio szúnyogriasztó spray és a Galaktiv bio kullancsriasztó spray.

Vagy vegyél tépőzáras szúnyoghalót,mosható is és praktikus!


Üdv 27h.km.

2011. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:

Szúnyogháló. Nálunk csak az van, én nem hiszek ezekben a kütyükben, pontosabban úgy gondolom, hogy nem egészséges megoldás.


29+2 hkm

2011. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül nem dugtuk be, és több szúnyog se jött :o)

2011. aug. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!