Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismamám hogy vagytok...

27 hetes kismamám hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
Én nagyon rosszul, egész nap csak nyüglődöm, semmi nem jó :(
2011. aug. 24. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 27 hetes vagyok. Itthon egy 2 és egy 3 éves gyerkőccel.

Ők állandóan az udvaron lennének, nagy nehezen bírom bent tartani Őket 11 és 15 óra között :(

Mindig menni kell, mindegy hová...valahová :)

Pihenni nem tudok, így egy kicsit nyűgösebb leszek estére, mire Apa hazaér :)

Amúgy a meleggel nincs semmi bajom, de enni azt nem tudok :(

2011. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon nehezen és még az allergiám is kínoz!Bent vagyok megy a ventilátor amíg főztem rosszabb volt mert még a tűzhely is melegített fél óránként zuhanyozok és vizezem a tarkóm állandóan!

Nincs étvágyam,csak iszok és iszok! :)

De legalább a kicsikém jól érzi magát mert sokat mozog és rugdos!

Remélem nem sokáig kell ezt elviselni jöhetne már egy kis hűvösebb idő!


Üdv.27 h.km.

2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű, mert kezd átmelegedni a lakás, de őszintén;

a hideget sokkal jobban utálom, úgyhogy míg más folyto csak nyavalyog a meleg miatt, én majd télen fogok, amikor 2 gyereket (köztük egy örökmozgó 1,5 évest) meg magamat kell öltöztetnem 8 rétegbe és cipelnem sétálni...

de jó lenne eltenni ebből a melegből télire:-)

2011. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes vagyok. Jól bírom ahhoz képest, amire számítottam. Izzadékonyabb vagyok, mint amúgy, de ezen kívül semmi más baj nincs. Enni én is alig eszek, de ez pocaklakó nélkül is így lenne, szinte csak iszok egész nap. A baba sokkal kevesebbet mozog, gondolom ő kivan odabent. De majd elmúlik nemsokára, már csak pár nap...
2011. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!