Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már vajon a babám lehetett?...

Ez már vajon a babám lehetett? 16 hetes vagyok 2. baba. Az előbb ahogy leültem a géphez éreztem egy kis "bökést" lent a hasamban, mintha valaki belülről megbökte volna, egész lent a szeméremcsontom felett. Ez ő lehetett?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 hete amikor odaraktam a kezem a hasamra, éreztem hogy arrébbkúszott, aztán pár nap múlva megint. De azóta semmit nem éreztem, csak ma reggel ez a fura "bökés":) Ha ez ő volt akkor mostmár sűrűbben kell majd éreznem ezt?
2009. ápr. 17. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos ő volt én a harmadik babánkat várom és éreztem a 16.héten
2009. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Akkor most ez a nap számít első magzatmozgásnak? A fiam 8 éves, olyan régen volt már hogy terhes voltam...:)
2009. ápr. 17. 11:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul számoltam, 15 hetes vagyok, Kedden kezdem a 16. hetet!
2009. ápr. 17. 11:23
 4/8 anonim ***** válasza:

igen én azt irtam be persze utána még bizonytalan voltam de aztán meggyőztem magam hogy az a babuci most meg már egész nap meg sem áll


boldog babavárást


mikorra vagy kiirva?


az első válaszoló

2009. ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okt 6-ra vagyok kiírva.
2009. ápr. 17. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

SZIA! Nekem is a 2. terhességem és egy 9 éves fiam van. A második v.sokadik terhességnél már akár a 16 héten is érezheted. Nekem is akkortájt kezdődtek,csak először bizonytalanabb az ember lánya, de majd beindul és úgysem téveszted el. Én is elelinte inkább a szeméremcsont felett éreztem meg a babucit.

Sok boldogságot!

2009. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, Én is a 2. babát várom és először Én se voltam benne biztos, hogy Őt éreztem, mert korainak találtam kicsit. De aztán másnap és utána való nap is éreztem ugyanazt a hullámzást, "bugyborékolást" és megkaptam az első oldalba bökést is. Azóta pedig minden este újra érzem a mocorgást.

Úgyhogy szerintem mostmár Te is egyre gyakrabban fogod érezni a picúrt.

(Ja, egyébként Én meg október 7.-re vagyok kiírva :-) )

2009. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! De jó utolsó, 1 nap van közöttünk:) Mindenkinek boldog babavárást!!!
2009. ápr. 17. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!