Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, egész...

6 hetes terhes vagyok, egész nap émelygek, szinte a vizre sem birok ránézni. Van valami ötletetek mit csináljak? Más is járt igy, ha igen ez meddig tartott?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon rossz, kitartás!

Keksz! Pirítós! Kis adagokban! És a víz helyett gyümölcslé vagy a legjobb a tea! Kis kortyokban, ki ne száradj! Van aki még a hideg kólára vagy a hideg gyömbérre esküszik, azokat nem próbáltam.

Előbb-utóbb elmúlik! Kitartás!

2009. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy voltam, leírom nekem mi segített. Ezt az orvosom és a védőnőm ajánlotta, de tudom, hogy sokan le fognak hurrogni miatta. Colát kell inni, sok jéggel, lassan kortyolgatva. Bennem csak ez maradt meg, de ezzel megúsztam, hogy kórházba kelljen feküdnöm infúzióra. Remélem Neked is segít!
2009. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom milyen lehet, összesen 3-szor voltam rosszul, de a hideg az tényleg jót tesz. Az első hetekben másképp én sem tudtam meginni semmit, csak jó sok jéggel. Sokan mondják, hogy kólát nem szabad inni, mondjuk azt sosem tudtam ezelőtt sem, de a szénsavas narancsot azt nagyon szeretem. Nekem azt javasolták, hogy reggel ki se keljek az ágyból, míg meg nem eszek pár darab kekszet(nekem a jóreggelt vált be), és meg nem iszok 1 pohár narancslevet, vagy bármilyen gyümilevet. Lehet, hogy nekem ez is segített, hogy nem voltam émelygős. Az a lényeg, hogy mindig legyen valami a gyomrodban, két étkezés között is egyél valami keveset.

El fog múlni, nyugi!

Boldog babavárást!

17 hetes kismama

2009. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :)

Nekem is szinte elviselhetetlen hányingerem volt(néha még van is)!Ami nekem bevált: Cappy jéghidegen és egy-két keksz még ágyban fekve!

Még ha undorod van a gondolattól is, akkor is próbálj meg minél hamarabb reggelizni!Nem kell sok, csak egy pár falat.

Ha szedsz vitamint azt ne reggel vedd be, hanem valamelyik napközbeni evés közben!

Ja és a legfontosabb: Kitartás! :) Gondolj arra, hogy a piciért megéri!;)

2009. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!