Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórházról vélemények?...

Uzsoki kórházról vélemények? Azt tudom, hogy szép meg felújított. Milyenek az ott dolgozók? Milyen a hozzáállás?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2008-ban én 2010ben szültem z Uzsokiban. Ténmyleg nagyon szépen felújított. SZinte jó oda bemenni. :) A csecsemősök normálisak, segítenek, ha erre igényt artasz. Persze, az alapdolgokat kérdés nélkül is elmondják. Először nem volt fogadott orvosom, nem bántam meg, mindenki segítőkész volt, rendesek voltak, a szülész és az orvos is. Másodiknál volt orvosom, de nem ért be időben, így másodszorra is ügyeletesnél szültem. Ekkor is minden simán ment, jó voltmindenki, sőt annyira elégedettek voltunk, hogy ha lesz egy harmadik baba, akkor őt fogjuk majd felkérni a szülésre.
2011. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Januárban szültem ott. Nekem abszolút pozitív élmény volt a bent töltött 1hét.

A szülésznők a nővérek, a dokik, mindenki nagyon kedves segítőkész. Az első napom azzal töltöttem, hogy rohangáltam mint zápult kismama, és ismeretlenül is rám szóltak kedvesen, hogy pihenjek a saját érdekemben, ha szülni fogok aznap még akkor maradjon erőm. Pedig simán vonogathatták volna a vállukat. Szülés közben is tök normális csapattal voltam türelmesek, segítőkészek voltak. Az ügyeletes doki is nagyon jófej volt. Az osztályon ha valami gondom volt segítettek a nővérkék, csak szépen kell kérni őket(alapvető udvariasság ha megvan akkor fülig mosollyal segítenek), egy csecsemős volt csak akit tudtam volna egy kanálban megfojtani.

Összességében egy 10es skálán 10re értékelném minden részét az osztálynak.

(apróság, hogy a rokonokat fel tudd készíteni, a látogatási idő végén a biztonsági-őr finoman megkéri a látogatót, hogy legyen kedves távozni)

2011. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2010. decemberében szültem ott és csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem a csecsemősök kifejezetten kedvesek voltak, volt, hogy látogatáskor végigjárta egy a családokat és minden babáról volt egy-két kedves szava. Nagyon jólesett. A babát is maximálisan ellátták, van hallásvizsgálat, ami nem minden kórházban van. Kicsit hosszabb ideig tartanak bent, mint más kórházakban, de én nem bántam meg, pl. nem kellett a besárguló babámmal visszarohanni, hanem ott helyben kiderült.

Egy undok szülésznővel találkoztam, de valószínűleg csak azért volt olyan, mert hajnali 2-kor felkeltettem a jóslófájásaimmal... tképpen megértem.

Gyenge pont a labor Violettával, akinél van, hogy órákat kell várni és folyton bénáznak a szám. géppel... De szülés és baba szempontból remek.

2011. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2011. aug. 29. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!