Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol lehet venni...

Nyíregyházán hol lehet venni kismama ruhát? Van kimondottan kismama bolt valahol?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolnék,h kimondottan ruha,esetleg szoknya! Egyszerüen egy normálisat nem láttam még nyíregyen. Vagy ha van,nincs méret!

Ti mit hordtok a melegben? Vagy mit fogtok?


2009. ápr. 17. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nézdd meg az Emberke bababoltban a Kossuth utcán, én láttam ott nagyon jó tavaszi nadrágokat, és szerintem még árban is jó. Vagy a Metropol üzletházban is van kismamabolt, meg a Szuperben is van. Remélem segitettem! 37hetes km
2009. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Brendon!
2009. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A metropol pincéjébe tényleg érdemes benézni!!
2009. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!!!

A Rákóczy utcán van egy turi, ott lehet kapni kifejezetten kimama dolgokat, nem annyira drága és egész jók, amikor én voltam volt ruha is. Ha nem vagy használtruha ellenes érdemes benzéni.

2009. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. ápr. 18. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap láttam egy kismama és babaruhaboltot a kórház nőgyógyászati részével szemben a régi fogtechnika épülete mellett.

2009. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2009. ápr. 20. 17:16
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Nézd meg ezt az oldalt, [link]

Nagyon jó, igényes webáruház. Nyíregyházán mindent kiszállítanak INGYEN. A szülészeten is mindenhol kint van az elérhetőségük.


Üdv.

2009. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!