Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvéleménykutatok! Kinek,...

Közvéleménykutatok! Kinek, hogy tetszik az Alexander fiúnév?

Figyelt kérdés
Kb.7 hónapja gondolkodunk a baba nevén, és ez a páromnak és nekem is nagyon tetszik...a gond az,hogy anyosóméknak nem...Ti engednétek az állandó támadásoknak és megváltoztatnátok?
2009. ápr. 18. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem személy szerint nem tetszik, de nektek kell dönteni, nem anyóséknak!
2009. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép név és nem engednék,ha nektek kettötöknek tetszik akkor az az igazi
2009. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az anyóssal ne törődj!!! Az én anyósom egy pofavágással reagált, amikor elmondtuk hogy fogják hívni a fiúnkat.

Az a lényeg, hogy nektek tetsszen a név és hogy passzoljon a vezetéknévhez.

Nekem amúgy tetszik az Alexander...

2009. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2:1... igen, pont passzol a vezetéknevéhez is! Akkor...a kocka el van vetve...köszönöm szépen!:)
2009. ápr. 18. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges "közvéleménykutatnod", mert a ti fiatok lesz, nektek kell, hogy tetszen a neve. Itt biztos, hogy lesz, akinek tetszik, lesz, akinek nem. De nem is kell, hogy mindenkinek minden név tetszen. Nekem pl.csak 1 fiúnév tetszik, úgyhogy ha tetszik, ha nem, úgy fogják hívni a fiúnkat. :)

A lényeg, hogy menjen a vezetéknévhez. Anyósék meg majd megbarátkoznak a névvel. Főleg, ha mindkettőtöknek tetszik, akkor álljatok ki a döntésetek mellett.

2009. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
a ti gyermeket neve lesz, nem anyósé. Amikor mi elmondtuk neki, hogy hogy fogják hívni a mi fiunkat, fellázadt, hogy olyan nevet adjunk neki, amit ki lehet mondani, és nem felejti el senki!
2009. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
magatokra halgassatok, anyóséknak is vannak gyerekik, nekik olyan nevet adtak ami nekik tetszett...én et anno megmondtam nekik, mert nekik se tetszett a MIlán....de kitartotunk mellette, s azóta ők is megszokták, s persze imádják a gyereket.A lényeg h Ti döntsetek, senki véleménye ne érdekeljen titeket!!
2009. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is ezt a nevet választottuk a kisfiunknak. Nem másnak kell tetszeni. Többféleképp lehet becézni és nem elterjedt. Én Lexinek becézgetem. Van, aki szerint ez kutyanév. Ne foglalkozzatok a támadásokkal,majd megszokják.

30 hetes kismama

2009. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon szép, nálunk is ez az egyik név a talomban :) Dominik vagy Alexander!?

37-hetes kismama

2009. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!