Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, ha este mikor...

Mit tegyek, ha este mikor lefekszem, nem a baba mocorgását érzem, hanem egyfolytában keményedik a hasam?

Figyelt kérdés
Kb egy hete vettem észre ,hogy gyakran keményedik a a hasam,tudom,hogy a mgnézium szintet kell emelni de amúgy ez mivel függ össze.Mostanában kicsit többet nasizom lehet ennek köze hozzá-ez lehet hülye kérdés,de már ez is eszembe jutott..22hét felében járunk 5kilót híztam eddig,de az utolsót 2hét alatt sikerült felszedni..lehet,hogy ettől-diéta segíthet a keményedésen???Félek nehogy ártsak a babának ,mert hallottam ez nem jó ha gyakoriak a méh összehúzódások.vagy lehet fáradtságtól-sokat fáj a derekam is összefügghet vele?Köszi a válaszokat:)
2008. márc. 7. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
nem a hizástol keményedik a hasad.az hogy este nem ugy mozog a baba .csak azt jelenti hogy lusta .meny orvoshoz
2008. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem jó ha sokat keményedik a hasad.A magnézium ellazítja a simaizmokat,ilyen izomból áll a méhfal.

Az evésnek semmi köze nincs hozzá.Inkább az idegeskedés,vagy a fáradtság, attól a derekad is fájhat.

Próbálj meg sokkal többet pihenni.Hogyha megteheted inkább feküdj le ,mint ücsörögjél.

Ez nem azt jelenti,hogy most már mindig pihenni kell egyfolytában.Lehet,hogy pár hét kíméletesebb életmód után elmúlnak a keményedések. Nekem így volt.

Hogyha ennek ellenére sem múlik el ,azért szólj a dokidnak.

2008. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!