Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. héten ahogy lefekszem,...

29. héten ahogy lefekszem, vagy felkelek ugy érzem néha megnyomom a babát. Megprobálom elkerülni, de nem mindig sikerül. Sokat ártok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártasz semmit. Az, hogy úgy érzed, hogy megnyomod, a valóságban nincs úgy. A babának igen komoly védelme van, védi a hasfal, a magzatburok és a magzatvíz. Nagyon komoly mechanikai hatásnak kell érni a hasat ahhoz, hogy probléma legyen. Biztos nem én vagyok az egyetlen aki szó szerint hasra esett és nem lett semmi következménye.
2009. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)))
2009. ápr. 18. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog, hogy megnyomod! Én is azt hittem az elején. A magzatvíz megakadályozza ezt. Hidd el nagyon csodálatos a természet és minden jól ki van találva.
2009. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 25. héten tartok hármasikrekkel. Gondolhatod, milyen az alvás, fekvés, és egész nap feküdnöm kell. Eleinte én se tudtam, hogy feküdjek, mert féltem, rossz nekik. De most már tudom, ha nem jó nekik, akkor szólnak. De akkor se nyomom őket, és sokszor van olyan is, hogy már nem bírom csak az egyik oldalon, átfordulok, jön a kopogás, rugdosás, de csak kicsit mozdulok. Egy idő után rájön, hogy neki kell arrébb menni, mert én már egyszerűen nem bírom csak egy oldalt. A végén még felfekvésem lesz! Hát igen, nem egyszerű.
2009. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!