Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnénk testvért a kisfiamn...

Szeretnénk testvért a kisfiamnak aki bölcsis lesz, milyen veszélyei lehetnek ennek a koraterhességben?

Figyelt kérdés
Fertőzés,betegség szempontjából ?
2011. aug. 29. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha kistesót akarsz, akkor minek adod bölcsibe? Dolgozol közben?
2011. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutna, hogy ennek valamilyen veszélye van. :O Bárhol megbetegedhetsz nem csak a gyerektől lehet elkapni valamit.
2011. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Javaslom a szövegértelmezést kedves első válaszoló !
2011. aug. 29. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Tudok szöveget értelmezni, csakk az haladja meg az értelmemet, hogy mi a francnak akar valaki még egy gyereket, ha lepasszolja az elsőt is. És légyszi ne gyere azzal hogy a te gyerekednek nem vagy elég hanem szüksége van rá hogy egész nap a bölcsiben legyen. Persze mindenki úgy cseszi el ahogy akarja. Sok szerencsét. Amúgy nagyobb az esélye hogy bevásárlás közben, vagy az orvosnál a váróban szedsz össze valamit, mint hogy a fiad hozza haza.
2011. aug. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell lehurrogni másokat! lehet hogy azért adja bölcsibe mert visszamenne dolgozni de már tervezik a kistesót... na mindegy!


Nálunk is bölcsi-oviba jár a gyerek és most vagyok 6 hónapos terhes és DOLGOZOM! - szóval én akkor paráztam be mikor közölték hogy bárányhimlő van... majd a játszón véletlenül egy skarlátos család anyukájával beszélgettem - mondanom sem kell húztam el a csíkot rögtön, de persze a fiam meg összeszedte a pillangóvírust - itt azonban szerencsém volt mert már 15. hétben voltam! ja, és a sógornőm szegény meg MRSA-ja lett ami csak később derült ki és vele is találkoztam ... na szóval szerintem néha sajnos szerencse is kell az élethez illetve az életben maradáshoz...kikerülni nem igazán lehet.. főleg ha egy tömött 7 -es buszra gondolunk :) próbálj meg ne ezen rágódni, csak ezt tanácsolhatom :) jó babavárást


25 h. kismami

2011. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi a franc közöd van hozzá ,hogy én mit csinálok ?

Köszönöm az értelmes válaszokat :)

2011. aug. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!