Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos hányinger, hányássa...

Iszonyatos hányinger, hányással. Mit isztok, esztek ha SEMMIT sem kívántok?

Figyelt kérdés

tippeket várnék, bár harmadik terhességem mindkettővel ez volt, egyikkel a sósat kívántam másikkal az édeset, most is a sósat jobban, de ha kajára gondolok, semmi nem jut eszembe amit szívesen jó étvággyal megennlék, vagy meginnék.

6hetes km


2011. aug. 30. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó hideg kefir, narancs, mandarin, korpovit keksz, húsleves leve (akár kockából is, van a dm-ben glutamát-mentes leveskocka). Nekem ezek jöttek be az elsőnél.


Most a másodikkal vagyok 8 hetes, egyelőre még nagyjából minden megy, de gondolom nemsokára nálam is elkezdődik az émelygős időszak...

2011. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anikó1985 ***** válasza:
Szia! Én úgy szoktam, hogy amit korábban szerettem arra gondolok és ha most is megenném akkor megpróbákozom vele. Nagyon szerettem a sóskát főtt krumplival ez jó volt most is (bár én most az édeset kívánom, lehet, hogy ez neked nem jó). Sós ropi, sajtos szerintem jó nasi. Vagy például minden reggel virslit eszek az is jó. Én is elég kevés dolgot tudok megenni meg a savam is sok, így a gyümölcsök mind visszajönnek kivéve a banán (ezt is megpróbálhatod). Szerintem az a lényeg, hogy olyat egyél amitől nem undorodsz. Gondolj egy ételre és ha azt megennéd akkor edd meg ha nem akkor semmi féleképpen ne, mert az tuti visszajön. Remélem tudtam segíteni! Az elején nagyon rosszul voltam és egyszerüen sírni tudtam volna, hogy semmi nem jó, de talán aztán az ember belejön a dolgokba. :)
2011. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnállak :-(( Én a 21. hétig folyamatosan oklendeztem és hánytam, de olyan szinten, hogy fel sem bírtam kelni. Infúziót kaptam hetente tobbszor is, hogy átvészeljuk azt az idoszakot.

Én egy ido után rájottem, hogy bármennyire is úgy érzem, hogy kifordul a belem (bocsánat a kifejezésért, de konkrétan ezt éreztem), mégis jót tesz, ha eszem egy pár falat szárazat, pl. kiflit vagy péksutit, aztán maximum van mit kihányni. És ami talán hihetetlenul hangzik, de a citromos fekete tea volt még, ami jót tett. (cukor nélkul)

Szerintem ki kell tapasztalni, hogy mivel tudja az ember átvészelni ezeket a hányós heteket!

Jobbulást, kitartást!

2011. aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a hideg kóla is nagyon jól tudott esni!
2011. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled - én egészen a szülésig émelyegtem, hánytam. :( Ami nekem bejött: szilva, ropi és kölesgolyó.
2011. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!