Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 18hetes+6napos....

Ma vagyok 18hetes+6napos. Megvolt a 18. heti uh. , az eredményeim a következők: BPD:40mm, HC: 145mm, FL:28mm?

Figyelt kérdés
A BPD nem kevés egy kicsit? Az orvos nem mondott rá semmit. Viszont így az uh alapján 1 héttel kisebb a kicsi, pedig eddig nem volt az. Kell aggódnom szerintetek?
2011. aug. 30. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 18+3 htesen a BPD:45mm, az FL:32m.

Szerintem nem kell aggódnod, legfeljebb lehet, hogy kicsi baba lesz. De az is lehet, hogy bőven behozza még a "lemaradást". Meg egyébként azt se felejtsz el, hogy a gép is tévedhet +-10 %-ot, és elég sok esetben téved is. Ne aggódj, ha baj lenne, már szóltak volna.

2011. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

megnéztem a kiskönyvemben a táblázatot.

a 40 az pont a 18-ik hétnek felle meg. de egyáltalán ne aggódj. szerintem itt akkor lenne kérdés ha 30 lenne. 1-2 hét kisebb nagyobb nem gond.

2011. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia nekem 20 hetesen volt a bpd:44mm...és még mindig tartja azt a kis lemaradást de nem is lesz nagy baba megmondták..ne aggodj :D
2011. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak ezek a méretei 18+2 BPD:41. HC:156, AC:123, FL:27 A kérdezőnek: mennyi az AC méreted? mert szerintem nekem ez a pici
2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hc-t nem mértek, nincs rajta a papíromon, tulajdonképpen az mi? Akkor ezek szerint nem kell aggódnom a méretek miatt, kicsit megnyugodtam.
2011. aug. 30. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!