Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? Mik a tüneteitek? Izgultok már ti is ugye? Vannak már görcseitek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia én hétfőn töltöm a 38.hetet és már nagyon várom hogy vége legyen.3 .babám lesz de semmit sem érzek.nem nagyon fájok esténként már nehezebben mozgok de amugy minden rendben van velem.nem érzem ugy hogy előbb jönne de csodák vannak igy nagyon reménykedem hogy már nem várat sokat a kicsim
2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szintén hétfőn töltöm a 38-ik hetet :) Vizes a lábam (kb mint egy elefántnak), lábikragörcsök kínoznak (éjjelente ezekre riadok, ha nagy nehezen elalszom), Nem birok ülni mert leszakad a derekam, fáj a hasam, görcsöl, keményedik szinte egész nap, nyák megy darabokban már vagy egy hete naponta többször, plusz esténként marja a gyomorsav a torkomat. Ezek mellett olyan vagyok, mint a mosott sz*r :( Fáradt vagyok, csak aludnék, ami persze nem megy a 2,5 évesem mellett :(

Izgulok is, persze, de minden nap azért imádkozom, hogy induljon már el kifelé. Egész várandósságom alatt semmi bajom nem volt, na az utóbbi két hétben pótolok mindent :(

Te hogy viseled, kedves kérdező?

2011. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!:)Én is szintén lábgörccsel küzködök a vádlim állandóan begörcsöl,persze éjjel!!!!!!!!!!!!folyton aludnék de ha lefekszem mégsem tudok elaludni mert sehogy sem jó :( szóval már nagyon várom hogy kibújjon :) de nagyon félek a szüléstől!!!!
2011. szept. 2. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!