Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babám szeptemberben...

Ha a babám szeptemberben születik (akár a végén) akkor jár a családi pótlék utána szeptemberi hónapra is? Mindig az aktuális csp. -t kapjuk az adott hónapban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szeptember végére vagyok kiírva és én úgy tudom, hogy mikortól szültél utána már jár a családi pótlék.Ha 20-án szülsz akkor arra a 10 napra ami hátra van a hónapban arra már jár,lehet, hogy csak a következő havival kapod csak meg mert a papírokat amik kellenek hozzá nem biztos hogy be tudod szerezni illetve a posta tudjuk milyen......mert ugye van olyan amit csak postán küldenek majd.
2011. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Szóval megint a csodás bürökrácia?
2011. szept. 5. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kapsz családit már szeptemberre is (egész havit), de majd csak októberben kapod meg. (én is hónap végén szültem tavaly)
2011. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
09.29-én született a kisfiam, és egész havi csp-t kaptunk szeptemberre is.
2011. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végre valami ami jól hangzik!!! :)
2011. szept. 5. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért! Egyszer tettem fel egy kérdést,és 0 választ kaptam,ugyan ezt kérdeztem. Tehát jól értem? Ha megszületik szeptemberben a kicsi,akkor ha szeptember végéig beér az igénylő lap,akkor októberben már mindegyik gyerkőcre kapjuk a családit?


2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha beér és fel is dolgozzák. Erre kevés az esély, bár attól is függ, hogy hányadikán szülsz, ill. mikor kapjátok meg a pici papírjait. Mi novemberben kaptuk egyben a 2 hónapot.
2011. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem attól függ,mi a születés dátuma?Mert szerintem akkor mindegy lehet,hogy mikor ér be,vagy dolgozzák fel,nem?

Ha 29-én születik az még szeptember,tehát elvileg járna a csp. de tuti csak októberbe érek oda igényelni. :)

Ezért mondom,hogy csodás bürökrácia!

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!