Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha egyik pillanatról...

Normális, ha egyik pillanatról a másikra úgy megszűnik a haskeményedés, mintha soha nem is lett volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem 13-14 hetesen olyan kemény volt a hasam, mint a kő. De egész nap. Minden éjjel arra ébredtem, hogy ha hasra fordultam, iszonyúan hasogatott, de hasogatott nappal is, és ha pisilnem kellett is. A nagyobb dolgokat már meg sem említem. Ráadásul iszonyat fel voltam fújódva, úgyhogy egyáltalán nem tudtam hason aludni, félig hason is csak alig. De mivel első baba, azt hittem, ez normális :)

AZtán egyik éjjel felébredtem, és egyáltalán nem éreztem semmi fájdalmat, sem vizelési ingert. Azóta sem érzem azt a hasogató érzést, sem nappal, sem éjjel. Csak apró szurkálásokat, mint a terhesség első 6-8 hetében.

Most 15+3 napos vagyok. Nyugtassatok meg, hogy ez normális :-O


2011. szept. 5. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok még nem hiszem hogy keményedések lettek volna....

talán inkább a haspuffadás volt az oka..Én is így voltam..9-10 hetesen akkor hasam volt mintha lenyeltem volna egy dinnyét.nem tudtam elviselni a farmernadrágot..semmilyen más ruhát ami hozzáért a hasamhoz...aztán 14-15 hetesen ez megszűnt.elkezdett mocorogni a baba...majd 20 hetesen jöttek az igazi keményedések..most 27 hetes vagyok és extra adag magnézium mellett is szinte egész nap keményedek..A dokim szerint addig semmi baj amíg nincs vérzés és a méhszáj zárt..szóval ne izgulj,valószínű csak a haspuffadás volt mindennek az oka,és a méhed növekedése...

2011. szept. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást! :) Igazából nem is a keménység aggasztott, hanem hogy egyik-pillanatról a másikra elmúlt. Egyébként én is szedek magnéziumot, de nagyon sokat olvastam, hogy felesleges...

Én is abban bízom, hogy amíg vér, nyitott méhszáj nincs, addig minden rendben van :)

Minden jót neked a továbbiakban :)

2011. szept. 5. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!